Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy 10 hetes...

Mit csináljak hogy 10 hetes babám érezze azt a pluszt amit a babák szoktak az anyjuk iránt?

Figyelt kérdés
Az én kislányom olyan jól el van bárkivel. Vele eggyütt 5ön lakunk egy házban. Velem is pont úgy bánik ha jó a kedve ha rossz , mint bárki mással azaz annyira mindegy hogy kinél van. Hogy ha valahova elmegyek otthonról kb 30percnél sosem maradok többet , mindig úgy sietek haza hogy nehogy hiányozzak neki s nekifogjon sírni , de ő sosem sír nélkülem. Régebb mikor láttam hogy a kicsi babák mindig csak az anyjuknál nyugodtak meg ha valami baj van alig vártam hogy nekem is legyen egy babám. De most a lányomnak olyan vagyok mint egy akárki más. Csak abban különbözöm mástól hogy én szoptatom. Ha tápszeres lenne akkor azt mástól is elfogadná hogy egye.. Tudom hogy ez egyrészt jó is hogy nem csak anyás , de azért nekem úgy fáj igy nem tudom teljesen anyának érezni magam
2015. dec. 28. 14:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Akkor talán, ha ezt az alapvetően fontos információt közölted volna...... Nem felháborodni kell, hanem normálisan kiírni egy kérdést! Bár engem még mindig érdekelne a korod.
2015. dec. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
24 éves vagyok. Miért nem tartasz elég érettnek hogy anya legyek ? Szerintem senki se az. Ez ösztönből kell jöjjön. És ami nem arról legalább probálok érdeklődni hogy jól csináljam
2015. dec. 28. 19:31
 13/14 anonim ***** válasza:
Örülj neki hogy bárkivel elvan még .ha majd elkezd mászni,kuszni,akkor téged fog keresni.akkor nem lesz nyugtod .
2015. dec. 29. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Az internetben pont az a remek, hogy bárhol élsz, MINDENHOL hozzájuthatsz a téged érdeklő információkhoz, s nem, még véletlenül sem kell ehhez beszélned az adott ország nyelvét. Igen, könyvformában (e-book), megbízható forrásból is.

Fura, hogy ezt egy ilyen fiatal gyerek, aki már a net előtt nőtt fel, nem tudja.

Ki se kell tennem a lábam, és bármilyen pszichológiai anyagot, gyermeklélektani, gyermeknevelési könyvet be tudok szerezni pár kattintással (legálisan).

2015. dec. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!