Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Illene ajándékot vinni neki?

Illene ajándékot vinni neki?

Figyelt kérdés
Ma viszem a lányom orvoshoz mert lázas...illene ajandekot vinni ujev alkalmabol a gyerekorvosnak vagy mi a szokas? 1,5 eves a kapcsolatunk, ez alatt gyakorlatilag egyszer voltunk nala a kotelezo oltasokon tul. de viszek ha azt mondjatok h illik.
2016. jan. 4. 13:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Eszembe nem jutna a gyerekorvosnak ajándékot vinni újév alkalmából.
2016. jan. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Jézusom, dehogy :D

Évek óta járunk ugyanahoz a gyerekorvoshoz, én meg a saját háziorvosomhoz mégrégebbóta, de sosem hallottam ilyenről, hogy újév alkalmából ajándékot kéne vinni. Pont ma voltam az én dokimnál, annyit mondtunk egymásnak, hogy boldog új évet, aztán ennyi. Nálatok is elég lesz ennyi, nem kell ajándék.

2016. jan. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én nagyon vidéken lakom, itt még szokás vinni a libát-kacsát ilyen helyre. Sajnos pénzt a miénk nem fogad el, az úgy egyszerűbb lenne, így csokit szoktam neki venni.
2016. jan. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Dehogy. Én még ilyenről nem is hallottam. Boldog új évet kívánsz és kész, nem kell több.
2016. jan. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem.

Viszel neki karira, húsvétra, szüli-és névnapra, márc. 15-re...?

2016. jan. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
anyukam (obuda tanari fizetes) szokott.vinni karacsonyra penzt. az anyosom videki o szalamit szokott adni....ezert kerdztem. koszonom a valaszokat
2016. jan. 4. 13:22
 7/11 A kérdező kommentje:
5: nem de sok ismerosom aki pont karacsonykor vagy ket unnep kozt megy visz. ezert merult fel bennem. de akkor megnyugodtam.
2016. jan. 4. 13:23
 8/11 anonim ***** válasza:

az én szuleim is vittek...


én nem vinnék. ha rendszeresen kellene orvoshoz járnom és nagyon meg lennék elégedve az orvossal (a figyelmével, kedvességével, turelmével) akkor vinnék. de ugye ilyenrol szo sincs. ugyhogy nem vinnék semmit.

2016. jan. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én sem vitem soha ajándékot orvosnak .miért kéne .
2016. jan. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
nem vittem. köszönöm a tanácsokat.
2016. jan. 4. 19:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!