Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Illene ajándékot vinni neki?

Illene ajándékot vinni neki?

Figyelt kérdés
Ma viszem a lányom orvoshoz mert lázas...illene ajandekot vinni ujev alkalmabol a gyerekorvosnak vagy mi a szokas? 1,5 eves a kapcsolatunk, ez alatt gyakorlatilag egyszer voltunk nala a kotelezo oltasokon tul. de viszek ha azt mondjatok h illik.
2016. jan. 4. 13:02
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én szoktam vinni neki. Bár a mi kapcsolatunk szinte olyan mint anya-lánya. 2 házzal arrébb van az orvosi rendelő. Mikor én kicsi voltam Ő akkor kezdett el gyermekorvosként dolgozni. Majd mikor idősebb lettem, alig akartam felnőtt orvoshoz menni. Sokat találkoztunk az utcán, beszélgettünk. Majd én is egészségügyi pályára kerültem, rengeteget jártam hozzá, gyakorlatra, meg beszélgetni is. Így egyértelmű volt, hogy a gyermekemet is hozzá viszem. Szoktam neki vinni, neki és az asszisztensnek is bonbont és kávét. Ma is ebédet vittem át nekik. Névnapra, születésnapra is ajándékozzuk egymást. Sokszor mikor ügyeletes át jön hozzánk egy kávéra, beszélgetni megnézi a gyereket.

De mint említettem a mi kapcsolatunk nem egy sima orvos-beteg kapcsolat.

Ha nem lenne ilyen a kapcsolatunk én sem vinnék nekik semmit.

2016. jan. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!