Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Viszonylag fiatal a párom, de...

Viszonylag fiatal a párom, de nem tud és nem is akar a gyerekkel játszani? Kiskorában váltak el a szülei, apukája sajnos meg is halt amikor ő 11 volt. Lehet majd ettől jó apa?

Figyelt kérdés

Most olvastam itt gyakorin egy kérdést, hogy sok apuka azért nem válik jó apává, mert nem volt férfi és apa mintája gyermekkorában.

Nos, az én páromnak sem volt. Anyukájának a válás után nem lett új párja.

Ettől függetéenül simán lehet hogy jó apa lesz, nem? Remélem, mert amúgy egy hihetetlenül okos, rendes, jó ember.


2016. jan. 4. 17:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

jaj...mindenki azt hitte, hogy már van gyereketek, én is...azt írod, nem akar a gyerekkel játszani. hát...ez elég szép félretargetálása volt egy kérdésnek, kérdező:))


próbáld újra később:)

2016. jan. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Bocsi, akkor, nagyon bénán gépelek, de igyekszem!

Amúgy igen, szeretne gyereket, részletesen megbeszéltük már, hogy hogyan képzeljük el a dolgot.:)

2016. jan. 4. 22:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!