Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Két kicsi gyerek mellett van...

Két kicsi gyerek mellett van itt olyan akinek sikerült lefogynia tornával és diétával?

Figyelt kérdés
Mennyi idő alatt, mennyit fogytál? Mennyit tornáztál, mit és mikor? Köszönöm a válaszokat.
2016. jan. 9. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem egy gyerek mellett sikerült.

Shaun T függő vagyok :)

Először a T25-el kezdtem, utána jött az Insanity, szintén Shaun T csinálja, Ncoreon fent van mindkettő.

Aza szuper ebben, hogy nem is kell mellette szigorú diétát tartani, konkrétan én ugyanúgy ettem mellette a csokikat, szalonnákat stb. Kb. fél év alatt 6 kg ment le, de ez nem mérvadó, mert sok izmom fejlődött és mivel az izom nagyobb tömegű, mint a zsír, így a leadott zsírmennyiség kilókban több, mint 6, a különbség centikben volt nagyon mérhető.

Ez az edzésforma amúgy nem mindenkinek jön be, aki szeret a végsőkig elmenni, konkrétan szinte élvezi a szenvedést, a "mindjárt meghalok" érzést, az ugyanolyan függővé válhat, mint én :)

Nekem azért is volt praktikus gyerek mellett, mert egy edzés 25-60 perc közt van, ettől nem több és mégis maximális eredménnyel jár.

Általában akkor tornáztam mikor aludt heti 4-5 alkalommal. De volt olyan is, mikor a másik laptopon bekapcsoltam neki rajzfilmet és azt nézte míg én a másik szobában edzettem.

Ez volt 3 éves koráig.

Utána már lecseréltük a rácsos ágyát, óvodába jár, én elkezdtem dolgozni, hullafáradt vagyok estére így most 3 hónap kimaradt, fel is jött pár kiló :( De nemrég ismét elkezdtem az edzést, akkor csinálom, ha szabadnapos vagyok és a gyerkőc oviban van, vagy a délutáni alvása alatt.

2016. jan. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1. vagyok.

Kiegészítem annyival, hogy a rácsos ágy úgy függ össze a dologgal, hogy abból nem tudott kijönni utánam megzavarni :)


Azért is jó edzeni, mert aznap mikor edzettem, nem kívántam annyira az evést, mint más napokon.

A plusz endorfin nekem ebben is segített, mert amúgy hajlamos vagyok unalmamban,feszültségemben is enni.

2016. jan. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem azert vannak páran;)nekem eddig eggyel sikerult,2 mellett folyamatban:) eggyel heti 4 ora kondi,2-3futas es a leheto legminimalisabb ch. Bevitel. (es kozben szoptattam) meg is lett az eredmeny,4-5honap alatt 12-13kg mínusz...a masodik gyerek szuletese utan viszont rengeteget visszaszedtem.Most a fent emlitett shaun t t25ot csinalom,rs utana az insanityt tervezem,viszont en a kajara is figyelek(ez adja a fogyas kb 70%at)kivancsi leszek az eredmenyekre,meg csak a masodik heten tartok,de sajat példa alapjan tudom,hogy ez keves eletmodot kell valtani es a sportot nem elhagyni azutan se,hogy elerteaz ember a céljait.
2016. jan. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1. vagyok

Második jól mondja, igazán látványos, gyors eredményt úgy érhetsz el, ha életmódot váltasz.

Én lusta voltam és akaratgyenge, ezért sem diétáztam különösen az insanity mellett, de ahogy írtam, így is szép eredményt értem el.

Biztos vagyok benne, hogy sokkal-sokkal látványosabb lett volna a változás, ha diétát is tartok az edzés mellett, ám én erre képtelen vagyok.

Bár igaz, amikor aktívan edzettem, gondolom az endorfin miatt, nem kívántam annyira a nassolást sem, így javarészt "hasznos" ételeket ettem, nem pedig nassolni valókat.

2016. jan. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bocs,kicsit off az egyesnek: te voltal olyan kemény,hogy a t25 pentekjen megcsinald a dupla edzést?? :)
2016. jan. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!