Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy lehet ennyi nem kívánt...

Hogy lehet ennyi nem kívánt terhesség?

Figyelt kérdés

Csak kapkodom a fejem, mennyi a nemkívánt terhesség, kamaszoknál és felnőtt nőknél egyaránt.

Egyszerűen nem értem.

Ha nem védekezünk, 1-2 hónap alatt teherbe esek (háromszor legalább is sikerült), de akár tablettát szedek, akár gumit használunk (erre is volt példa évekig, nem szedhettem tablettát), megbízhatóan véd. Sőt, nálam a hüvelytabletta is bevált, pedig rengetegen panaszkodnak rá, és mi is úgy voltunk, ha összejön mellette, akkor összejött.


Ehhez képest nekem hihetetlen, hogy ennyi nő úgy esik teherbe, hogy védekezett.

Ez csak szerintem kamu? Mármint hogy valójában nem védekeztek, legfeljebb megszakítással, vagy csak utána elmondtak egy imát, és aztán várták a csodát, hátha megússzák.

Aztán amikor késik, meg pozitív a teszt, akkor jön a kétségbeesés, hogy most mi lesz??


Jól érzem, hogy legtöbbször felelőtlenség áll a háttérben?

Semmi sem 100%, tisztában vagyok vele, de kizárt, hogy ennyi baleset történjen.

Szerintem.



2016. jan. 12. 12:00
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ahol "becsúszik" a baba, ott legtöbbször nem történt védekezés, mert ugye, a megszakításos 'védekezés' nem számít annak.
2016. jan. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!