Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tényleg ne vállaljunk 3...

Tényleg ne vállaljunk 3 gyereket mert nem tudunk nekik külön szobát biztosítani?

Figyelt kérdés
3 szobás házat fogunk venni,110nm. Van már két gyerekünk és nagyon szeretnénk egy 3.-at. De valószínű nem tudunk mindenkinek saját szobát biztosítani. Így akkor ne is vállaljunk 3. gyereket?
2016. jan. 14. 06:23
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Az a kettő amelyik egy szobában van,jól ki fog jönni a külön szobában lévővel,de egymást utálni fogják
2016. jan. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
39%

17 éves koromig laktam a 4 évvel fiatalabb húgommal közös szobában. Én rendmániás voltam, ő kupikirálynő. Mégsem zavart minket különösebben a dolog, a saját részemet rendben tartottam, oda nem pakolhatott, a többi meg nem érdekelt, sőt imádtuk az esti sutyorgásokat.

Most 5 gyerekes anya vagyok. A házunk 130 nm, eredetileg 3 szobás volt. Akkor 3 gyerekkel költöztünk be. A nagyobb külön szobában, az 1 év körkülönbséges fiú-lány páros együtt egy magy szobában. 11-12 évesen kértek külön szobát, gipszkarton fallal oldottuk meg. Kicsik a szobáik, de elég nekik, sokat lógnak egymásnál most is, sőt ha vendég miatt szabad szoba kell, át is cuccolnak egymáshoz.

A két legkisebb egy darabig velünk egy szobában aludt, az ebédlőnk végében csináltunk nekik nappara játszósarkot. Később azt választottuk le a saját hálószobánknak, szintén gipszkarton fallal. Még van pár évünk, hogy őket külön rakjuk, addigra lehet, hogy felszabadul a nagy szobája. Ha nem, majd kitalálunk mást.

Mindezt azért írom le, mert szerintem nem létszükséglet már előre meglennie a külön szobának. Ötletességgel sok mindent ki lehet hozni egy 110 nm-es házból, mint a kérdezőé. A szobák száma miatt tuti nem mondanék le a 3. gyerekről.

2016. jan. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
0%
Rovid uton kihalna a fel orszag, ha csak annyi gyerek szuletne akinek kulon szobaja van...
2016. febr. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!