Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akinek minden összejött (v...

Akinek minden összejött (v akit ismertek) (se munkahely, párja is elhagyta gyerekkel) az hogyan állt talpra?

Figyelt kérdés

nem akarok panaszkodni, de nem vesznek fel sehova dolgozni, mindamellett pedig a munkaköri feltételeknek megfelelek!

több területre is van végzettségem, gyakorlatom, több területre is jelentkezem.


mielőtt mindenki osztaná az észt

terhesség alatt is dolgoztam, a párommal megvoltak az alapok, tervezett gyermekvállalásról volt szó!


2016. jan. 14. 11:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Akkor próbálkozz!


A lényeg, hogy ne add fel! Jelöld ki magadnak, hogy mindennap-minden másnap reggel 8-10 között állást keresel!


Vezess egy táblázatot, írd be, hogy mikor adtad fel a pályázatot, ha visszautasítanak, hogy mikor jött a visszautasítás. Visszautasítás esetén kérdezd meg, hogy mi volt a baj, miben tudnál fejlődni.


Küldj életrajzokat olyan helyekre is, ahol nincs kiírva állás hirdetés, de megfelelnél, azzal, hogy szeretnél náluk dolgozni és kéred őrizzék meg az önéletrajzodat a következő kiírásig és akkor azt vegyék figyelembe!


Ami nagyon fontos!!!! Fényezd magad a motivációs levélben és az életrajzban is! Ne szerénykedj, amihez értesz, amiben kompetenciát van említsd meg, de tényleg csak azt ami valós!

2016. jan. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nehezen.Volt megtakarítás,így elkezdtem egy tanfolyamot,aminél tudtam,hogy ha levizsgázom 100% lesz állásom.A többin meg az idő segített.
2016. jan. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Először kerestem egy állást, a semminél jobb alapon, jóval lejjebb adva az igényeimet.

Aztán így már nyugodtabban nézelődtem, és szerencsére találtam is olyat, ami megfelelt, de erre majdnem egy év ráment. Addig volt bevételem.


A szabadidőmben a gyerekekkel foglalkoztam, mert nekem is nagyon jól esett, hogy ennyi szeretetet kaptam a legnehezebb időkben, és legalább akkora szükségem volt rájuk, mint nekik rám. Sokat segített, hogy átvészeljem az első hónapokat.

2016. jan. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!