Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisbabaval nyaron nyaralas...

Kisbabaval nyaron nyaralas strandolas hogy lehet?

Figyelt kérdés
Junius 11re vagyok kiirva van egy 5 eves kisfiam szeretnem vinni nyaron strandolni esetleg nyaralni de a teso pici lesz. Hogy lehet ezt megoldani?
2016. jan. 15. 18:27
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
mózesban árnyékban remekül fog szundikálni. amikor meg épp nem, kiteszitek egy pokrócra :) csak a 6 hetet várjátok ki
2016. jan. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%

Strandol a naggyal az apuka.


Kivárjátok az augusztust.

2016. jan. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
Júliusban mehet apával, augusztusban pedig mehettek mind együtt, az egyik szülő van a picivel az árnyékban, a másik pedig a naggyal pancsol.
2016. jan. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
49%
Ne pontozzatok le, de szerintem sehogy sem fog sikerülni. A picikét etetni kell, nyűgös, tisztába kell tenni, ordít (ez zavarhatja a többi embert), fogni kell, ringatni, ha nagyon meleg van, nem jó az árnyék sem, valaki lehet üvölteti a rádiót, ami zavarja a babát... stb..
2016. jan. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
87%
Nekem tavaly június 14-én született a kisebbik lányom, a nagyobbik pedig 4 éves volt :-) úgyhogy hasonló szitu. A legnagyobb kánikulában a párom vitte strandolni a nagylányomat, mert a picivel azt nem mertem bevállalni (akkor még nem volt 2 hónapos se). De augusztus végefelé már mentünk együtt a babával, összesen háromszor tudtunk így elmenni a strandra. A baba a mózeskosárban aludt (szerencsére akkor még nagyon jó alvó volt), gyakorlatilag sírni se sírt. Az árnyékban sokkal kellemesebb volt a hőmérséklet mint a meleg szobában egyébként. Kicsit még a szellő is járt néha. Elnézelődött, amikor ébren volt. Felváltva mentünk fürödni a nagylánnyal, egyszer a párom-egyszer én. Mindhárom alkalom szuper volt! Egyébként kétszer medencés strandon voltunk, egyszer pedig egy tónál. Amikor a medencés strandon voltunk, akkor nagyon kevesen voltak és a medence partjához az árnyékba toltuk a babakocsit, lefékeztük és pont mellette be tudtam én is csobbanni a vízbe, a pici aludt, így végülis egyszerre hárman is tudtunk kicsit fürödni egy húsz percet kb.
2016. jan. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Június 26.án született a kislányom, mi augusztusban a nagymelegben nem bírtuk tovább, kétszer is voltunk vele tóparton... nagyon jól elvolt, árnyékban, uv szűrős napernyővel, szúnyoghálóval hatalmasakat aludt, pedig akkor már hasfájós volt.. Egyikünk vigyázott a babára, a másikunk tudott fürdeni, horgászni :)
2016. jan. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!