Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tegyek hányinger ellen?

Mit tegyek hányinger ellen?

Figyelt kérdés

7 hetes kismama vagyok 2 napja alig élek egész nap hányok már enni se bírok csak sárga savat hányok.

b6ot vettem be nem használ

valami itthoni megoldás eseleg ?


2016. jan. 20. 16:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ezzel már menj orvoshoz... létezik terhességi vészes hányás, amikor kiszáradásveszély van. Azt már nem lehet házilagosan kezelni!
2016. jan. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Orvos!!
2016. jan. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ugyan így vagyok, 10 hetesen, daedalont írt fel a doki de vény nélküli. max 3x1-et lehet bevenni. nekem az segített, hogy reggel megiszok annyi szódavizet amennyit tudok, utána rögtön hányok ugyan ilyen savat mint te, és utána jobban vagyok. de 6-8 hetes koromig az ágyat nem tudtam elhagyni. jobbulást!
2016. jan. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
reggel lenyúltam,utána reggel délbe este magne b6 és gyömbért és diákcsemegét rágcsáltam egész nap mindig volt a zsebembe
2016. jan. 22. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!