Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Praktikák hányinger ellen?

Praktikák hányinger ellen?

Figyelt kérdés
7 hetes vagyok, eddig örültem hogy elkerült a hányinger, de most 2 napja nem bírom elhagyni a házat annyira gyötör. Semmit sem kívánok, de még a szagoktól is rámjön a rosszullét. Tegnap egy kis rántott husit letoltam, de ma még ennyi sem ment. Próbálkozzak gyümölccsel, háztartási kekszel? Kinek mi vált be ebben a par kínzó hétben?:)
2015. nov. 17. 12:24
 1/6 nünü87 ***** válasza:

Nekem is voltak hányingerek az elején bár nekem nem volt vészes. Nekem kismama ismerőseim mondták, hogy van akinek a hideg kóla jött be, van aki b6-ot vett be stb. Szerintem kérdezd meg a védőnődet vagy az orvosodat, hogy ők mit javasolnak. Nekem a védőnőm nagyon sokat segít és minden kérdésemre tud valami jót mondani.


21 hkm

2015. nov. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs erre tuti recept. Én az első 10 hétben voltam kutyául, most 14 hetes vagyok, kezdek jobban lenni, ami azt takarja, hogy nem 0-24-ben émelygek :) Nekem a zéró kóla vált be, jéghidegen és nekem sokat segít a grapefruit is. De kaptam mindenféle jó tanácsot, a védőnő pl. gyömbért mondott, annak én a közelébe nem tudtam menni :D
2015. nov. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Véletlenül nem reggel veszed be a terhes vitamint? Én az elején amikor reggel vettem be egész nap hányingerem volt.Aztán kipróbáltam,hogy este vettem be,és onnantól megszűnt minden.
2015. nov. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem semmi nem segített, csak az idő. :(

Mindennel kísérleteztem én, de csak hánytam és hányingerem volt egész nap. Túlélés volt minden napom, komolyan, szörnyű volt. 16. hétig tartott kb., azóta jobb a helyzet, de még heti 1x hányok, plusz minden reggel (csak savat, éhgyomorral)... :)

Kitartás!

19 hkm

2015. nov. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

delutan halistennek megkívántam egy kis husilevest, az nagyon jol esett, de utana megint jott a rosszullét.... :( a terhesvitamint delutan szoktam, ugyhogy még arra sem lehetne fogni :( akkor türelmesen varok, ugy erzem lesz boven idom kiserletezgetni...

Koszonom nektek lanyok, mennek a zöld kezek!

2015. nov. 17. 20:00
 6/6 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok. Annyit javaslok, hogy ne várd meg, hogy jöjjön az éhség. Mindig egyél 1-1 falatot, én hetekig háztartási kekszet és gyümölcsöt ettem csak, de 1 nap kb. 6 db háztartási keksz meg kis gyümölcs. Több nem ment, és gyakran ez is kijött.

Ba mindegy, ha le sem nyeled, legyen kaja a szádban, úgy azt gondolja az agy, h kapja.

Ha nem eszel, akkor még rosszabb a hányinger.

Még 19 hetesen is hányingerem lesz, ha éhes leszek.

2015. nov. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!