Szülés utáni szex?

Figyelt kérdés
Sokan azzal riogattak szülés előtt,hogy hogy kifogok tágulni meg ilyenek. Nos elérkeztünk a szülés utáni első együttléthez és hát elég fájdalmas volt számomra..nagyon szűknek éreztem magamat. mással is előfordult ilyen? idővel helyre állnak a dolgok?
2016. jan. 23. 19:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem csak az riogat a kitágulással, aki még nem szült.

Mivel a hüvelyben rengeteg izom van, így tágul-szűkül, ahogy kell.

Idővel helyreáll, ne aggódj!

2016. jan. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
En 3 hetig (marmint a 6 heten felul) nagyon szuk voltam. Fajt is. Ezutan fel evig meg olyan tag,hogy sokat sirtam emiatt. Azthittem ugy marad :( De fel ev es gondolom a sok intimtorna rendberakott! Ne aggodj,ha tagulsz is kesobb,az helyre fog allni. Most faj,de lehet 2 het mulva rendben lesz minden :)
2016. jan. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én a mai napig elég szűk vagyok. Úgy értem szükebb mint szülés elött. Több mint 1 éve szültem.

Mondjuk én és a kedvesem ennek kifejezetten örültünk😃

2016. jan. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jelen... 5 hónapja szültem és mindig fáj a szex, kb azóta 6x voltunk együtt. Nem javit a síkosító sem a helyzeten sajnos, aggódva mondtam a dokinak hogy nagyon nem jó és tuti összevarrtak / na jó ezt azért igy nem mondtam) de megnézettem hogy minden ok-e. Azt mondta hogy mivel szoptatok ennek hormonális oka van, illetve nagyon rugalmatlanok az izmok és szövetek azért fáj. 4 hónap eltelt mire eljutottam oda hogy csak az első pár perc fáj, utána már jobb, de előtte sokszor abba is kellett hagyni annyira rossz volt, nagyon fájt. Kitartást, mi is próbálunk túllenni eajta, remélkedem hogy idővel lesz ez jobb is...
2016. jan. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én császármetszéssel szültem, vagyis még csak nem is hüvelyi úton, viszont az első alkalom a 6 hét után bizony fájdalmas volt némileg és kellemetlen és bizony szűkebb voltam odalent.:) De aztán egyre jobban feloldódtam, elengedtem magam és utána már nem volt gond.
2016. jan. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!