Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, több gyerekkel:...

Anyukák, több gyerekkel: vannak barátaitok, hobbitok, valami más elfoglaltságotok a gyerekeken kívül?

Figyelt kérdés

Ki segít nektek?

Milyen gyakran van időtök?


2016. jan. 25. 10:17
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
77%

21. válaszoló:az én legnagyobb gyerekem 16 éves volt,amikor a kisebb született.Soha nem kértem meg,hogy vigyázzon rá!Nem ez a dolga!Talán pont ezért sokszor felajánlotta,hogy szívesen vigyáz Rá amíg elszaladok boltba,vagy valami dolgom van.Persze 1-2 alkalommal éltem csak ezzel a lehetőséggel.Utána született még egy baba,de annak se lett a bébiszittere a legnagyobb.

Kérdező:nekem nagyon sok elfoglaltságom van.Magáncéget viszek,a gyerekekkel kapcsolatos dolgokat én intézem(a két kicsivel van csak dolog-7.5 éves,a kisebb 3.5 éves-a nagy egyetemista),mivel a férjem generálkivitelező,és most éppen vidéken dolgozik 3 hónapig(csak hétvégére jön haza).Néha néha anyu segít(még Ő is aktív,szintén magánvállalkozó),illetve apósomék is számításba jönnek,ám Ők inkább szünetekben,mivel vidéken laknak.Sok barátunk van,szintén mindenhol vannak gyerekek(leginkább 2).Rendszeresen összejárunk nálunk vagy Náluk alvós buli keretében.Testvéreink is vannak(gyerekek is),így családi összejövetelek is gyakran vannak.Én nagyon jól érzem magam a bőrömben.

2016. jan. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Mekkorák a gyerekeid, kérdező?
2016. jan. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!