Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha anyuka vagyok akkor nekem...

Ha anyuka vagyok akkor nekem már nem jár a kikapcsolódás? Non-stop a babával vagyok, szeretem imádom de olyan nagy bűn lenne hogy vágyok egy kicsit arra hogy kilépjek a megszokott mindennapokból?

Figyelt kérdés

2016. febr. 10. 06:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

pár hónapos korától mindig loptam magamnak pár órát :-)

pl egy fodrászra vagy egy kis beszélgetésre vagy egy kis vásárlásra :-)

ahogy nőttek úgy lett picit több időm ezekre

vagy a nagyi vagy apa vigyázz rájuk


szerintem simán kell havi 2-3 ilyen alkalom

mondjuk csak olyan h gyerek nélkül mész bevásárolni

vagy egy kis beszélgetés a barátnőkkel

nem kell nagy dologra gondolni - szal nem 3 napos velnesz :-D

bár most már nagyok szal beleférne :-D

2016. febr. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
74%

Mi tagadás: érdekes a papa hozzáállása!

De akkor ő se mozduljon ki otthonról, meló után spuri haza, mint egy rendes apa....-orra alá kellene dörgölni.

2016. febr. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%
Miért ne járna?? Annyira nem értem mikor az anyukák a gyerek mellé ragasztják magukat,illetve,hogy azzal jönnek akinek van gyereke annak a gyerek mellett a helye 24 órában...
2016. febr. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Persze hogy jár. Attól, hogy anya lettél még ugyanolyan ember vagy mint bárki más, akinek jár egy kis szórakozás. Miért, ő miben különb? Mert ő férfi???

Ő meg apa lett, viselkedjen is úgy. Ha szerinte neked már csak a gyerek meg a háztartás a feladatod, akkor ő is legyen ehhez méltó apa! Ő se járjon el szórakozni, mert már nem az a dolga!

A gyereknek 2 szülője van, nemcsak az egyikre kell háruljon az összes lemondás, a másik e ugyanúgy éli tovább az életét.

Ne hagyd magad, értesd meg vele, hogy tévedésben van.

2016. febr. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ez inkább párkapcsolati problémának tűnik. Tervezett gyerek?
2016. febr. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
51%
Nálunk is hasonló a helyzet.mondjuk a férjem engedne, de este 9 után (akkor ér haza) már hova menjek? minden zárva, a barátaimnak akkor már késő. szombaton ő szokott magának programot csinálni a barátaival, vasárnap pedig szeretünk négyesben menni valahova. már 5 éve vagyok itthon, nagyon rám férne egy kis kikapcsolódás :)
2016. febr. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!