Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van más is, aki gyerek nélkül...

Van más is, aki gyerek nélkül nem tud bevásárolni?

Figyelt kérdés

Nektek nem nehéz? Vagy csak én vagyok ilyen béna? Segítség nincs, mindenhova gyerekkel megyek, orvoshoz is. El tudok intézni mindent, amit kell, de magamnak pl 2 éve nem vettem új nadrágot. Nem azért, mert nem telik rá. Egyszerűen nem visz rá a lélek, hogy 2 évesse ruhát próbáljak. Ti meg tudjátok oldani?

Már egy nagybevásárlástól is rosszul vagyok. Itt nincs nagyobb bolt. Minimum 5 kicsibe kell elmenni, hogy mindent beszerezzünk. Babakocsival még haladunk is, de mivel sokszor gyalogolunk. Egy ilyen körút teljesen lemerít. Tényleg úgy érzem nincs energiám magamra. Ez igénytelenség, tudom. De ruhát vásárolni magamnak, kész öngyilkosság. Garantált a cirkusz. (Pedig csak egy átlagos 2 éves)


2016. febr. 12. 14:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem szívesen járok én se vásárolni a gyerekekkel. Egy Lidl még belefér, de nagyobb helyre már nem megyünk hármasban. Cipőt venni is csak eggyel indulok el egyszerre, másképp nem menne. Ruhát én is legutóbb úgy vettem (sok év gyes után elkezdtem dolgozni) hogy a férjem szabin volt egy napot. Szerencsére felén jár a Tesco, így a nagybevásárlást onnan intézem.
2016. febr. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Volt kb. egy év, mikor férjem rengeteget dolgozott (reggel 8-tól este 9-10-ig), így Nekem kellett mindent megoldanom a három 5 év alatti gyerekkel. Egyszer még az is előfordult, hogy a középső egy komplett bevásárlást a boltban földön fetrengve visítva töltött, mert nem engedtem, hogy felmásszon a polcra. Ebben az időszakban magamnak eszembe se jutott nézelődni, de néhány hónap alatt azért elég jól belejöttem, egy vagy két gyerekkel már simán mennék akár magamnak is nadrágot próbálni, és már nem jelent problémát ha valamiért mindhármat vinni kell bevásárlásra (a legnagyobb 6, a legkisebb 3 éves). Szerencsére férjem azóta munkahelyet váltott, így azért ez már nem rendszeres.

Egyébként én azt vezettem be, hogy adok nekik feladatot, pl. mindegyiknek tol maga előtt egy húzós kosarat, és megbeszéljük, hogy kiébe mit rakunk, azt együtt keressük, ők veszik le a polcról. Ruhavásárlásnál is meg lehet bízni, hogy keressen ő is nadrágot, vagy kék nadrágot, ha már ismeri a színeket, a feladat általában leköti a gyerekeket.

2016. febr. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Énmindig lányomal megyek és nem nehéz ,megegyezünk hogy vásárlás végén kap valamit,pici üditöt,vagy péksütit.mikor fiaim kicsik voltak akkor is minden hova egyedül mentem velük ,vásárolni is semmi gond nem volt .ruhát viszont nem. Velük vásárolok magamnak,viszont lányomal gyerek ruhát lehet vásárolni .
2016. febr. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
67%

Én pont ma voltam ruhát vásárolni a kislányommal. Nagyon ügyes volt, végig teljesen csendben figyelte az eseményeket:) Én mindenhová vele megyek. Vagy 3-an a párommal. Imádok vele vásárolgatni:) Mikor mondom, hogy "Na? Megyünk shoppingolni?" Akkor már megy a vigyor :)

Imádja ő is és én is :) Mi rengeteget megyünk boltról boltra. Pl szerdán is 2 és fél óra volt az út. Igazából falfestékért mentünk, az üzlet eléggé messze van a házunktól. A kedvesem felajánlotta,hogy kocsival elvisz de jót tesz a levegő nemdebár?! A alakomnak is és a gyereknek is :)

Tehát egy szó mint 100 én imádok menni vele.

2016. febr. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!