Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy fogyoztok kicsi gyerekek...

Hogy fogyoztok kicsi gyerekek mellett?

Figyelt kérdés
11hetes a legkisebb,tapszeres,kb 8kg plusz van rajtam...elkezdtem a mennyisegeket csokkenteni(amugy se ettem sokat csak a nasizas volt sok)es 6utan nem eszek,de alig van energiam es a fejem is konnyebben megfajdul...valahogy nehez ez most,hogy csinaljam???
2016. febr. 17. 17:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mivel nem szoptatsz, nyugodtan elkezdhetsz mozogni, az sokkal hatékonyabb, mint bármilyen diéta.
2016. febr. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem a szoptatással olvadnak le a kilók, pedig eszem, ami jól esik...
2016. febr. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Hat a mozgast nem egyszeru megoldani 3gyerek mellett,de igyekszem.azblesz jo mikor mar tobbet tudom setalni,az mindig sokat segit.

A szoptatas kilove de mondjuk az elso kettovel en akkor se fogytam...

2016. febr. 17. 17:55
 4/13 anonim ***** válasza:
A nasikat hagyd el.A cukrot cseréld le másra és egyél 6után is,de csak könnyű ételeket leginkább fehérjedúsat.És mozogj,ha más nem míg alszanak tornázz!
2016. febr. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Futok heti 3x 4-5 km-t! 4 hónapos a kisebb! Illetve ez mellett itthon kétszer végig csinálok vagy egy has vagy egy popsis videót,ami kb. 30-30 perc. 13 kg mínusznál tartok eddig.

Illetve kiiktattam a fehér lisztet és cukrot az étrendünkből.

Szerintem ez csak elszántság kérdése!

2016. febr. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Es mennyi ido alatt ment le a 13 kg?

Persze,elszantsag csak en nem tudok eljarni otthonrol sajna...marad a benti torna...

2016. febr. 17. 18:30
 7/13 anonim ***** válasza:

Ch diéta. Egy dietetikus keress fel, mert netről összekukázott étrenddel, anélkül, hogy valóban átlátnád, nem lesz hatékony.

Azt felejtsd el, hogy este nem eszel, épp az a lenne a lényeg, hogy legalább naponta 5-6 alkalommal egyél, kis adagokat és 10 óránál többet (alvás is beleszámít) ne éhezzen a szervezeted. EGyébként úgy jársz, ahogy most, lelassul az anyagcseréd és továbbra is halmozza a zsírt.

2016. febr. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mivel nem szoptatsz bármilyen fogyókúrát kipróbálhatsz. Én sajnos(de csak ebből a szempontból) szoptatok, és az utóbbi 1-2 hónapban egyszerűen 10 kg-ot híztam, pedig az első 6-7 hónapban még fogytam is szoptatás mellett. Totál elvagyok keseredve, szarul érzem magam a bőrömben, mert félek ha belekezdek valami diétába változik valami és már nem fog kelleni neki a tejem, vagy nem lesz olyan tápláló. Szóval baromi dilemmában vagyok. Pár éve 20 kg-ot fogytam a kenyér/pékáru és tészta teljes elhagyásával, de most nem merem kezdeni, mert a szoptatások után olyan farkaséhes vagyok, hogy a bútort is megenném, ha nem lenne 1 szelet kenyér. :(
2016. febr. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok!

3 hónap alatt ment le! Én úgy járok futni,hogy akkor megyek, amikor a férjem hazaér. 50 perc kb alkalmanként. Én erre azt mondom,hogy ennyi kell,hogy jusson rám! :)

De az otthoni tornavideók is tökéletesek. A legnagyobb rész azonban az étkezés! Azon múlik szinte minden. Az sem igényel túl nagy odafigyelést, én pl. elhagytam a köretet, salátát, savanyúságot eszem a húshoz. Ill. több joghurtot és túrót eszem.

2016. febr. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Heti 3x járok tornázni a reggeli szoptatás után, ez 5-6 között van. Szerencsére a férjemnek kötetlen a munkaideje, így ha fél-1 órával később kel a kicsi, akkor sem kell kapkodnom.


Baráti körben is hasonló megoldások vannak: anyuka megy reggel/délután, amikor az apa van a gyerekkel/gyerekekkel.


Több ismerősöm kipróbálta ezeket a baba-mama tornákat is. Én is, de bevallom nekem nem jött be. Nagyon a babára figyeltem, nem a tornára. Sima programnak egyébként nagyon jó, de nekem nem volt elég hatékony.


A neten nagyon sok videó van a 10 percestől a 2 órásig, abból is biztos ki tudod választani a számodra legjobbat.


csak diétával nagyon sok idő, míg lemegy a felesleg :-(

2016. febr. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!