Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy fogyoztok kicsi gyerekek...

Hogy fogyoztok kicsi gyerekek mellett?

Figyelt kérdés
11hetes a legkisebb,tapszeres,kb 8kg plusz van rajtam...elkezdtem a mennyisegeket csokkenteni(amugy se ettem sokat csak a nasizas volt sok)es 6utan nem eszek,de alig van energiam es a fejem is konnyebben megfajdul...valahogy nehez ez most,hogy csinaljam???
2016. febr. 17. 17:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nem nassoltam sokat. Egy-egy csoki vagy sütemény belefér.

Szobabicikliztem, később futni, biciklizni jártam.

2016. febr. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Mikor apuka hazaért, én szépen elmentem cardio-fittnessre, heti kétszer. (Akkor még nem bírtam a futást, azóta már igen, különben is nagyon szezonális, úgyhogy én inkább futópadon futottam, lépcsőgépeztem, elliptikus trénereztem, szobabicikliztem). 3 hónap alatt 12 kg ment le.
2016. febr. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

A 6 után nem evés az baromság. Felejtsd el! Akik kondiznak, gyúrnak, és mondjuk este 8-kor még elmennek edzeni, azok bizony még 9-10 körül esznek.


Napi 5* étkezés! Figyelj a mennyiségekre, a legjobb az lenne, ha kiszámolnád miből mennyi kell.

A cukrot mellőzd, használj olívaolajat/kókuszzsírt, és ha kenyeret eszel, akkor az legyen barna/teljes kiőrlésű/rozs, stb. kenyér. A fehér kenyeret felejtsd el.

Tésztából van durumtészta, szóval ha már ilyesmit akarsz, akkor inkább legyen ez. A krumplit hanyagold, helyette rizs és saláta.


Szánj rá egy kis időt és olvass utána.


LifeTilt és ShopBuilder!

2016. febr. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!