Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti szoktatok altatódalt...

Ti szoktatok altatódalt énekelni a kisbabáitoknak/ kisebb gyermekeiteknek? Ha igen, mit?

Figyelt kérdés
Én a Hey Jude-ot szoktam énekelni a kisbabámnak a The Beatles-től :)

2016. febr. 19. 21:50
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
38%
A himnusz elemzése érettségi tétel, ergo kizárólag hogy egy óvodás értené. Ha mindennap ötvenezer elmomdod neki a szorzotablakat, akkor azt is megtanulja, de attól még se érteni nem fogja, se szorozni nem fog tudni.
2016. febr. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Csak két sort éneklek neki lefekvéskor, mikor beteszem az ágyba, a Füles Mackóból. :)

"Jó éjszakát, búcsúzik a Füles mára,

bújjatok ti is be hamar a jó meleg ágyba."


Ez a Himnusz és Szózat éneklés valóban érdekes megközelítése az altatásnak. :) Magyartanár vagyok, de soha meg nem fordult a fejemben, hogy ilyet énekeljek neki, sőt nem is hallottam még efféle altatási módszert. :) Meglepett. :)

2016. febr. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Édes álmot...

Földlakó (Kafkaz; egy évesen már mutogatta is hozzá, amit kell, majd' megzabálták a szülei)

Felül az ég (A hetedik testvér)

Skálák és arpeggiok (Aristocats)

Kilencedik hónap (PUF)

2016. febr. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!