Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ki hogyan tudja megoldani a...

Ki hogyan tudja megoldani a gyermeke elhelyezését nyáron?

Figyelt kérdés
Van két kis lányom.A nagyobbik idén elsős a kisebbik kiscsoportos.Senki segitségére nem tudok számitani.Aki figyelne rájuk ők is dolgoznak.Nagyi,sógornők,sógorok tájunkra se jönnek.Párom és én is dolgozok és sehogy se tudom,hogy oldjam meg a nyári szünetett.Az oviba megy a kisebbik nyáron de iskola nyáron nincs!Tudnátok segiteni,hogy lehetne megoldani?Bébiszitert környéken nem tudok meg szerintem nem olcsó egy bébisziter!
2016. febr. 26. 10:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Táborok. Piszok drága, de ha máshogy nem megy, akkor így. Esetleg összefogni valamelyik barátnő anyukájával, hogy egyik héten amikor te vagy szabin nálatok a gyereke, a másikon a tiéd megy hozzájuk.
2016. febr. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Vannak nyári táborok,amik fizetősek, cserébe hàromszori étkezés,programok vannak.
2016. febr. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Férjemmel mindketten szinte csak nyáron vagyunk szabadságon, év közben csak egy-egy napot. Három gyerek van.

Ezen kívül vannak esetleg napközik.

2016. febr. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Iskolában a nyári szünet első két hetében van "tabor ". A többi időre egyéb táborok, hosszútávú bébiszitter -ha Pl 4 hétre kell napi 8-10 órára, akkor nem óráiban fog számolni, hanem egy fix összeget a teljes időszakra. Óvodás, iskolás társ anyukája, aki esetleg gyeden, gyesen van, szintén szóba jöhet - itt is egy havi osszegre kell rakerdezni, plusz termeszetesen az elelmiszerhez hozzajarulni
2016. febr. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nálunk semmi tábor nincs....Azon én is gondolkodtam,hogy a barátnőmmel megoldom de...neki ott van három.De ő még nem dolgozik.Ő az egyetlen igaz barátom...Az is eszembe jutott,hogy el viszem a munkahelyemre magamal,mert lehet meg engednék.
2016. febr. 26. 10:55
 6/10 anonim ***** válasza:

Munkahelyre nem kellene. Mégis hogy tudnál a munkára koncentrálni?

Kérdezd meg a barátnődet, még most. Mit szólna hozzá, ha 4-6 hetet vigyáznak napközbeni a gyerekedre (vagy mindkettőre) mondjuk 50 plusz élelmiszer hozzajarulasert. Biztos jól jönne neki is a pénz. Hasonló körül a gyerekeitek?

2016. febr. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem veszélyes munkahelyem van.Takarítok egyháznál.Mikor volt az őszi szünet mondták vigyem magammal nyugodtan ha nem tudom kire hagyni őket.Egy idős az iskolás lánykám a barátnőmével az ovisom 2 évvel fiatalabb az ővétől és ott van neki egy 1,5évese.Ma meg kérdem tőle.
2016. febr. 26. 11:25
 8/10 anonim ***** válasza:
De ne várj tőle azonnali választ. Mondd hogy gondolkozzon rajta pár hetet, vagy hónapot, beszélje meg a férjével is, ha gondolja.
2016. febr. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Dehogy nem is vártam volna el tőle,hogy azonnal válaszoljon.
2016. febr. 26. 12:00
 10/10 anonim ***** válasza:
2 hetet veszek ki nyáron ha szerencsém van akkor lesz a nyári leállás is munka helyemen ,másik 2 hetet meg még kitalálom max anyukámnál lesznek ,mert az ovi is leáll 1 hónapra ,többi időt oviba lesz a lányom .
2016. febr. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!