Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ötleteket kérnék, milyen...

Ötleteket kérnék, milyen apróságot tudnék csomagolni elsős gyermekemnek tízóraira? Olyat, ami nem túl laktató, csak mégis vigyen valamit

Figyelt kérdés

Valami apróságra gondoltam, mivel 3/4 8kor reggeliznek a suliban és 11.30tól ebédelnek. Nem szokott éhes lenni, inkább csak azért visz, mert a többiek is, és akkor neki is legyen valami a táskájában.

Szept. okt.ben szinte mindig szőlőt vitt (kedvence), szoktam venni szárítot almát, kölesgolyót, bulátát. Heti egyzser Dörmit, Kubu gyülölcspürét visz. Szeretném kicsit változatosabbá tenni, csak ötletem nincs. Alma nem jó, mert bebarnul, úgy már nem eszi meg (elöl hiányzik a foga, mindenképpen fel kellene szeletelnem neki).

Az osztálytársai szinte mindig oreot, dörmit, jó reggelt kekszet efféle édességeket visznek, amit én nem szeretnék.



2016. febr. 26. 14:07
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. febr. 26. 20:21
 12/14 anonim ***** válasza:

Felcsíkozott répa pár szem olajos maggal.

Kevés aszalt gyümölcs (cukormentes).

Ivójoghurt 2-3 db keksszel.

Házilag készült turmix, pl. banán-ananász kókusztejjel.

2016. febr. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Lehet kapni nagyobb áruházakban olyat, hogy diákcsemege. Magvak vannak benne, némi aszalt gyümölcs. Én nagyon szeretem, csak sajnos elég tápláló, így egy maréknyinál többet nem adnék.
2016. febr. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Mi a bajod jó reggelt kekszel ,nem édeség mert ha ezt megeszik és iszik vizett hozá vagy teát akkor nem marad éhes egyátalán .banán is jó .
2016. febr. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!