Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Feleségek, nektek ez beleférne?

Feleségek, nektek ez beleférne?

Figyelt kérdés

Van 3 gyerek, 2 ovis és egy újszülött. Az ovisok elkapják a fosós-hányós betegséget.

Apuka vasárnap kijelenti, hogy az anyjánál alszik mert ki akarja aludni magát és enne már valami rendeset.


2016. márc. 1. 09:38
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
29%

Hát, ilyen kijelentés formájában nem tetszene. Az, hogy felveti, hogy ezt szeretné, ha megoldható, az OK. Más az emberek teherbírása, ha én simán elbírok három gyerekkel így is, a férjemről meg tudom, hogy teljesen használhatatlan, ha nem alussza ki magát, akkor ez a logikus megoldás. Persze más helyzetben elvárnám, hogy ő vállaljon többet, ha úgy jön ki.


Tehát magával az ötlettel nem lenne bajom, de a sértő megfogalmazásra igencsak érzékeny vagyok. Inkább ez a része az, ami nem férne bele.

2016. márc. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
85%
Bezzeg ha az anya lépne le hirtelen kedves apuka...ugye ugye
2016. márc. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
48%

A baba és az apuka megy a lefejt tejjel a nagyszülőkhöz. Persze úgy, hogy megkérnénk a nagyszülőket, hogy vigyázzanak rá egy estére és akkor apuka is ki tudná magát pihenni.

Én meg maradok otthon a 2 beteg gyerekkel.

2016. márc. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:

A baba anyatejes, 3 hetes, nincs még elég lefejt tej. 2-3 óránként kel éjjel is enni, nem tudna úgy pihenni a férj.

A nagymama óvónő, oda nem lehet vinni a beteg gyerekeket.

2016. márc. 1. 09:59
 15/36 anonim ***** válasza:
92%
Bár nálunk csak két gyerek van, de senki nem ment sehova amikor kitört a vírus nalunk. Mindenkin átment. A gyerekek könnyebben viselték, mi ketten a párommal teljesen kidőltünk 3-4napra. Mikor ki volt jobban az gondozta a többit. Nem is tudnám elkepzelni hogy emiatt szétmenjen a család. Amúgy meg mire valakin előjön a tünet addigra már mindegy mert szetszórta a kórokozót 100fele, lappang de majd előjön mindenkinél, egy elkezdi akkor hiába menekül apuka a nagyihoz, csak vinné magával a bacit. A legkisebbet kell a legjobban figyelni mert ő még nagyon pici, ha elkapta nehogy kiszáradjon.
2016. márc. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
85%
Miután ma kedd van, már rég túl vagytok a kérdésen.
2016. márc. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
38%

Az anyatejes újszülött azért jó eséllyel megússza.

Az meg egyáltalán nem mindegy, hogy apuka mit dolgozik... hogy aztán egésdz nap irodában ül, vagy esetleg egy veszélyes gépet kezel, tetőn van, stb.


Igen, van az a helyzet, amikor én küldeném, hogy legalább ő ússza meg a dolgot.

2016. márc. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:
Informatikus.
2016. márc. 1. 10:11
 19/36 anonim ***** válasza:
85%
Miután több választ is írtam már, most rákérdezek: nálad belefért? Mi történt?
2016. márc. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
88%
16os vagyok, szerintem hiába való elküldeni, attól hogy ma még semmi jelét nem mutatja a betegség, attól még másnap vagy 2 nap múlva előjöhet apukán is. Nem tudja megúszni azzal ha elmegy, mert gondolom puszit kapott a napokban még egészségesnek tűnő gyerekektől. Nem véletlen hogy egy ilyen vírusnál szinte az egész ovi lebetegszik, szép fokozatosan. Egy elkezdi akkor megy a többi is. Ha elmegy a nagyihoz csak azt éri el hogy átviszi a kórokozót hozzájuk is.
2016. márc. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!