Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Feleségek, nektek ez beleférne?

Feleségek, nektek ez beleférne?

Figyelt kérdés

Van 3 gyerek, 2 ovis és egy újszülött. Az ovisok elkapják a fosós-hányós betegséget.

Apuka vasárnap kijelenti, hogy az anyjánál alszik mert ki akarja aludni magát és enne már valami rendeset.


2016. márc. 1. 09:38
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
84%
Nem férne bele, de szerencsére a férjemnek sem. Együtt vállaltunk gyereket, a vele (nálatok velük) járó jót és ugyanúgy a nehézségeket is.
2016. márc. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:

A nővéremékről van szó. Hétfőn mentem át segíteni, szegény nővérem nagyon kivan :-( A mosógép folyamatosan megy, de így is tele a fürdő lehányt dolgokkal, a kicsi egész nap a mellén lenne, az egyik ovis már jobban van és korából kifolyólag nem ül egész nap.


Én bevallom, nagyon pipa vagyok a sógoromra. Nálam a jóban-rosszban nem ezt jelenti.

2016. márc. 1. 10:43
 23/36 anonim ***** válasza:
78%
Meg se fordulna a párom fejében,hogy lelépjen és sz.rban hagyjon,még igy sem,hogy nevelt gyereke a lányom,úton a kistesó,de sose tenne ilyet. Én se mentem el itthonról,mikor ő meg a lányom is betegek voltak. 3hétig itt haldoklottak,nekem meg semmi bajom nem volt. Gyerekkel meg együtt jár a soha többé kialvás magunknak,apukának is dolga a gyerek,nem csak anyának.
2016. márc. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
77%
Főleg a gyermekágyas időszak kellős közepén...
2016. márc. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 Vilcsianyuja ***** válasza:
78%
Persze igazad van, ha a férjem ilyet csinálna, asszem haza se kellene jönnie. De nincs jogod beleszólni az életükbe, még úgy se, hogy te mentél segíteni, ami nagyon szép tőled. De ne szólj bele, ne keltsd a viszályt, a tesódnak van szája, ha bántja, akkor jó, hogy kipanaszkodhatja magát neked, de neki kell a sarkára állnia a férjével szemben saját indíttatásból, lehetőleg ne te légy a felbujtó.
2016. márc. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
78%
Dehogy, ez nem férne bele. Az ilyen apa nem normális, ráadásul egy újszülöttet is otthagy a két beteg ovissal a feleségére?? Jesszus. Inkább segítenie kéne. MÉrt azt hiszi az anya nem akarná kialudni magát? Nem normális. Én egy ilyen után nagyon komolyan elbeszélgetnék vele hogy ezt mégis hogy gondolta. Remélem ő is elkapja azért a vírust :-)
2016. márc. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
14%
Nálunk egy kisbaba és egy ovis van, hasonló helyzetben volt hogy a párom az anyjánál aludt (mondjuk én küldtem oda). De akkor szerezzetek helyette más segítséget mert így meg fogsz bolondulni!
2016. márc. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
77%
Hála az égnek, a férjemben ilyesmi fel sem merülne, sőt, most, hogy belegondolok, nem elhúzna a problémák elől, hanem fogná magát, és itthon maradna táppénzen a nagyokkal, hiszen egy ilyen helyzetre egy ember valószínűleg kevés.
2016. márc. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
86%

Őszintén? Ezek azok a kérdések, amikor rájövök, és gyorsan le is írom ismét a férjemnek,hogy milyen jó apa, és milyen szerencsések vagyunk mind én, mind a gyerekek.

Eszébe nem jutna egy ilyen helyzetben így viselkedni.

Sőt, két hónapos volt a Kisebbik fiunk, amikor én kaptam el a hányós-fosós. A 4. hányás után felkelni is alig bírtam. Szerencsére a Nagy oviban volt. Nálunk a Nagyi is aktívan dolgozik, így nem lehet bármikor ugrasztani. Felhívtam a férjem, aki elkéredzkedett a főnökétől. Tudom, nem mindenhol lehet, de azért megpróbálni meg lehet, hátha szökőévente egyszer hazaengedik.

És igen, én is úgy gondolom,hogy a gyerekeket együtt vállaltuk, minden szépségükkel és kevésbé szép részükkel együtt. Az megint más, ahol előre megbeszélik,hogy pl. apuka munkája miatt nem tud mondjuk éjjel felkelni a babához. Barátnőm férje sofőr, hajnalban indul minden nap. Ők már a baba előtt tisztázták,hogy amiben apuka tud segíteni, segít, de éjszakázni nem fog tudni.

2016. márc. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
82%

én veszélyeztetett terhes vagyok, feküdnöm kellet.

ovis lebetegedett, férjem elkülönített minket, persze lakáson belül, mindkettőnket kiszolgált, ápolt, főzött, bevásárolt, megszervezte, hogy valaki vigyázzon a gyerekre míg dolgozik. na aztán persze a következő hétvégén ki se kelt az ágyból :)

szerintem ez a normális

2016. márc. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!