Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Feleségek, nektek ez beleférne?

Feleségek, nektek ez beleférne?

Figyelt kérdés

Van 3 gyerek, 2 ovis és egy újszülött. Az ovisok elkapják a fosós-hányós betegséget.

Apuka vasárnap kijelenti, hogy az anyjánál alszik mert ki akarja aludni magát és enne már valami rendeset.


2016. márc. 1. 09:38
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
20%
Mondjuk én azt se értem, hogy ha az anyuka otthon van, akkor minek vannak óvodában a gyerekek.. egyértelműen hazahurcolnak mindent, ha anyukát annyira zavarja ez, akkor bírja ki azt a fél évet otthon három gyerekkel, míg a baba megerősödik. Lehet óvoda mentességet is kérni.
2016. márc. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
69%
Utolsó, tán azért, mert a nagyoknak nem buli otthon egész nap? Mert kell nekik a mozgás, a közösség? A nagycsoportost amúgy sem lehet kivenni, az már iskolafelkészítő, de egy kisebb gyereknek is szüksége van már az óvodára.
2016. márc. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
60%
A hazassagkoteskor elhangzik: joban , rosszban, egeszsegben, BETEGSEGBEN!
2016. márc. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:

A lányok nagycsoportosok. Voltak itthon 1 hetet a szülés után, de őszintén szólva én nem láttam értelmét. Mozognának, rossz volt nekik egész nap a lakásban azt nézni, ahogy az anyukájuk szoptat/pelenkáz/fej stb.

És erre is kellett orvosi igazolást kérni, mert a szülő csak 3 napot igazolhat.

2016. márc. 1. 13:38
 35/36 anonim ***** válasza:
77%
Az újszülött miatt nem fér bele.
2016. márc. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
5%

Kretén. ahelyt két gyerekt megofja elmegy töled pár napra hogy TE meg az UJSZÜLÖTT el ne kapja mert akár KORHÁZBA is kerülhettek-

Kretén ennyi én kizárnám aztan viszontlátásra

2016. márc. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!