Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kettő gyerekkel melyik légitár...

Kettő gyerekkel melyik légitársasággal érdemes utazni?

Figyelt kérdés
Egy 4 éves és egy 1 éves. Jó és rossz tapasztalatokat várok
2016. márc. 2. 16:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem bármelyikkel.
2016. márc. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni, hogy a wizz air és a ryanar közül melyikkel érdemes
2016. márc. 2. 16:08
 3/16 anonim ***** válasza:
55%
Jobban jársz egy nem fapadossal. KLM Pl ad kis ajándékokat a gyerekeknek az útra -kis plüss, kifesto ceruzakkal, stb hogy ne unatkozzanak. Plusz a gyerek mindig éhes, szomjas, ott ez se gond
2016. márc. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
A kettő közül az egyikkel mehetek csak. Ha lenne másikra lehetőség beleírtam volna
2016. márc. 2. 16:18
 5/16 anonim ***** válasza:
89%
Gyerekek szempontjából nincs különbség.
2016. márc. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
89%
Milyen szempontok érdekelnek? Mi Wizz Air-rel járunk, borzasztóan utálom, de nem hiszem, hogy másik légitársasággal könnyebb lenne. De ha van konkrét kérdésed, szívesen válaszolok.
2016. márc. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nekem és a gyerekeknek is ez lesz az első út. Nagyon izgulok be vagyok pörögve és ezért nem tudok koncentrálni. Rengetegszer átnéztem már, de az a helyzet már nem emlékszek. Mind a kettő társaságnál fel lehet ingyen vinni esernyőre csukható babakocsit? Mind a kettő társaságnál a kisgyerek miatt van elsőbbségi beszállás? Lesz egy feladandó poggyászom. Mind a kettő társaságnál lehet felvinni rágcsát?(chips, babapiskóta, dörmi, alma, szendvics) Pici jana víz fel vihető? 250 ml azt hiszem. Tényleg nagyon kényelmetlenek az ülések? 2 óra lesz az út
2016. márc. 2. 17:24
 8/16 anonim ***** válasza:

A wizz air- es vagyok.

A babakocsit nem tudom. Rágcsit fel lehet vinni. A vizet a biztonsági ellenőrzésen nem engedik át, de bent vehetsz horror áron, és fel is viheted a gépre. Az ülések nem vészesek szerintem.

2016. márc. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ja, elsőbbségi beszállás is van a gyerekeseknek a wizznél.
2016. márc. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindig Wizzair-rel járok, pedig már reptéren (biztonsági ellenőrzés részen) dolgozó ismerőstől is hallottam, hogy a Ryanair a leg emberbarátabb az összes közül. Sajnos még nem volt lehetőségem kipróbálni.
2016. márc. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!