Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Melyik légitársasággal érdemes...

Melyik légitársasággal érdemes utazni az Amerikai Egyesült Államokba? Milyen tapasztalataitok vannak ilyen téren?

Figyelt kérdés

2014. febr. 5. 14:10
 1/9 anonim ***** válasza:

Magyarországról nincs közvetlen járat, átszállással tudsz utazni innen. Transzatlanti járatai fapadosoknak nincsenek, oda csak nagyobb társasággal mehetsz.

Közvetlen járat legközelebbről Bécsből indul, az Austrian járatai ezek.

2014. febr. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 MrPifta ***** válasza:
amelyik oda visz. Hiába jó társaság mondjuk a Quantas, ha nincs járata Európából az USÁ-ba
2014. febr. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszi
2014. febr. 5. 16:44
 4/9 anonim ***** válasza:

10 ev itt eles alatt joparszor jartam otthon, az alabbi tarsasagokat hasznalva: Lufthansa, Continental, American, Malev (amig volt), Swiss Air, KLM, Delta, British Airways


Egyikkel sem volt soha semmi olyan gond, ami miatt azt mondanam, hogy uristen csak ezt vagy azt ne.... Mindig azt valasztom amelyik a legolcsobb. Eddig midegyik celba vitt :)

2014. febr. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Evtizedek tapasztalata:

A megszuntek

Pan Am - gyakori hullamvasutazas

TWA - burokracia, regi gepek

Malev - lestrapalt utaster

a tobbi:

Delta - tobbszor elhagyott csomagok

Continental - torolt jaratok, foglalas eltunese

Lufthansa - durva alkalmazottak a magyarorszagi beszallasnal

Swiss Air - problemamentes utazas

British Airways - nonstop siros kolykok, viszont az egyik legbiztonsagosabb tarsasag a legmodernebb gepekkel

Jo utazast!

2014. febr. 6. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ezt is megírtam már ide sokszor: most ide beír tudomisén öt ember és ebből fogsz dönteni? A Net tele van review-val (skytrax főleg). Másrészt, a legtöbb review , tapasztalat több éves és teljesen elavult. Az igazság az hogy turistaosztályon mind kényelmetlen, mind egyformán biztonságos különben nem repülhetne az EU-ban és az USÁ-ban (igen, még az Aeroflot is -- 2006 óta szerepel az IATA OSA listán) tehát vedd a legolcsóbb jegyet oszt kész.
2014. febr. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Én a Lufthansa-ra esküszöm, a mai napig ott van a legjobb kiszolgálás. Csak átszállással lehet, pld. Frankfurtból.
2014. febr. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 huzoro válasza:
Amelyiken van első osztály. Bár én az AIR FORCE ONE-ra esküszöm!
2014. febr. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

En lottal voltam New yorkig majd onnan american airlinessel Philadelphiaig


Nem volt baj, bár lekestem a csatlakozást a 4 órás késés miatt Budapestrol🙂

2022. júl. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!