Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan tanítsam a gyerekemet...

Hogyan tanítsam a gyerekemet idegennyelven?

Figyelt kérdés
Szeretnék neki alapokat megtanítani, mivel nyáron külföldre költözünk, ősszel pedig ovodába fog járni. Szeretném ha lenne egy kis fogalma, de nem tudom milyen módszert használjak egy 4 éves gyereknél? Kártyák?
2016. márc. 9. 15:19
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én a"gyerek" volnék. Elsőbe mentem anno úgy 6 évesen, hogy csak köszönni tudtam az adott nyelven. Másodikban már folyékonyan beszéltem. Tanulni mai napig csak azon a nyelven tudok, pedig magyar az anyanyelvem. Pl most spanyolul tanulok, de nem tudok magyar-spanyol tankönyvből tanulni valamiért. Fura egy dolog ez az agy, érdekes hogyan van"bekötve". Ne aggódj, 1-2 beszélni fog a kicsi, hamarabb mint gondolnád.
2016. márc. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!