Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Feltűnt nektek, hogy amelyik...

Feltűnt nektek, hogy amelyik kérdés az anyagiakról szól, egyből mindenki azt írja, hogy kamu a kérdés és a kérdező szegény? Akik ezt írják irigyek? Miért baj, ha valaki minőséget, drága babacuccot, bútort stb vesz a gyerekének?

Figyelt kérdés

Nem,mielőtt elkezdenétek,nem a 400 ezres babakocsis vagyok. Csak nem értem,hogy miért kell egyből nekiugrani valakinek? Sok egyéb kérdésnél feltűnt már,hogy pl aki tud spórolni és 100-300 ezer Ft-ot félretesz,annak azt írják,hogy kamuzik. Vagy ha valakinek telik 500 ezres bababútorra stb..


Azért merült fel a kèrdés mert ahogy olvasgatok,akinek van pénze,arra azt írják szegény. Akkor ezek az emberek irigyek lehetnek?


2016. márc. 12. 18:03
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
66%
Mert nem gondolják, hogy aki össze tud gyűjteni 400ezret babakocsira, az olyan sötét, hogy itt kelljen érdeklődnie...
2016. márc. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
És a kommentek? Hogy megkérdezik mennyit tesz félre,jön több komment hogy 200.000ft-ot pl,akkor a 3.4.ember aztírja,célozza,hogy kamuzik? RáAdásul le is pontozzák
2016. márc. 12. 18:11
 3/23 anonim ***** válasza:
69%

Nem érdekel, hogy ki szegény, ki gazdag, és ki irigy. Tulajdonképpen ez a téma már nem is tartozik a gyereknevelés témakörbe, és marha unalmas.


Ne turkáljatok folyton a másik pénztárcájában!

2016. márc. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
25%
Itt nagyon sok kérdésre adott válasz esetén lepontozzák az ember. Akkor is, ha tényekkel alátámasztott tényt írt. Szóval a pontozással abszolut nem kell foglalkozni. Biztos vagyok benne, hogy van olyan is aki irigy, de szerintem olyanok is vannak, akik nem irigyek, csak más dolgot tartanak fontosnak, és nem értik, miért jó az 500 ezres bútor.
2016. márc. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
És mondjuk aki félretesz,miért értékelik le? Lehet,h pont te vagy az egyik leértékelő?
2016. márc. 12. 18:15
 6/23 A kérdező kommentje:
Oké,de ott az,aki nem tud félretenni az 100%-os volt. Aki pedig félretezz, az 16%-os. Nem mindegy
2016. márc. 12. 18:16
 7/23 anonim ***** válasza:
54%
Nem azért mondják hogy kamu, hanem mert az ilyen kérdések nagy százalékánál a kérdező stílusa túl provokatív.Valamint, akinek tényleg futja ilyen dolgokra, nem itt fog érdeklődni, hanem bemegy a kiválasztott boltba és bevásárol. Mi se kérdeztük senkitől hogy sok-e az egy millió, amit a baba érkezésére költöttünk, mert tudtuk, hogy nagyon sokan a töredékét se tudják erre szánni, és nem akartuk úgymond az orruk alá dörgölni.
2016. márc. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Azért akinek az a célja, hogy nagyon drága gyerekruhát vásároljon, vagy hasonló, annak legyen már annyi gógyija, hogy keres a neten. Meg ráadásul nem is az a célja, hogy jó minőségű cuccot vegyen, mert akkor azt kérdezné, hogy mi az igazán jó minőségű, amit nyilván lehet tapasztalni, tehát van értelme véleményt kérni, de ha csak drágát akar, az árakat megtalálja a neten is, emiatt nem érdemes kérdezősködni, tehát vagy ostoba, vagy felvág, vagy kamuzik, nem tudom melyik a jobb.
2016. márc. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
57%
Nem tűnt fel, hogy szivatás az egész? Mindenki szivat mindenkit. Már azt sem lehet követni, hogy ki kicsoda, mert egymásnak adják ki magukat! Én jókat nevetek! :)
2016. márc. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 Betu ***** válasza:
70%
Szerintem nem szabad azzal dicsekedni hogy, ki mennyit tudott, vagy tud költeni a babàjàra. Azt is leírom, hogy miért gondolom így. Szóval a mai vilàgban sok a szegényebb és így is az ember megpróbàl mindent megadni a gyermekének persze bizonyos kereteken belül. Én nem vagyok senkire irigy főleg azokra akik igenis megdolgoztak azért amilyük van. Ne erről szóljon màr minden 20.000 Ft- os bútor is lehet nagyon jó nem kell több szàzezer Ft - ot rà költeni szerintem. Viszont mindenki maga tudja eldönteni, hogy mire mennyit akár költeni. Én annak tudok örülni igazàn, ha valami jót megfelelő minőségű dolgot tudok venni a gyermekemnek jó àron. Felesleges a nagyon dràga ruha mert nem sokàig hordja ez szerintem pénzkidobàs. Stb...
2016. márc. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!