Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Feltűnt nektek, hogy amelyik...

Feltűnt nektek, hogy amelyik kérdés az anyagiakról szól, egyből mindenki azt írja, hogy kamu a kérdés és a kérdező szegény? Akik ezt írják irigyek? Miért baj, ha valaki minőséget, drága babacuccot, bútort stb vesz a gyerekének?

Figyelt kérdés

Nem,mielőtt elkezdenétek,nem a 400 ezres babakocsis vagyok. Csak nem értem,hogy miért kell egyből nekiugrani valakinek? Sok egyéb kérdésnél feltűnt már,hogy pl aki tud spórolni és 100-300 ezer Ft-ot félretesz,annak azt írják,hogy kamuzik. Vagy ha valakinek telik 500 ezres bababútorra stb..


Azért merült fel a kèrdés mert ahogy olvasgatok,akinek van pénze,arra azt írják szegény. Akkor ezek az emberek irigyek lehetnek?


2016. márc. 12. 18:03
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

És miért kell mindig azt gondolni, hogy a másik irigy?

Engem és azokat az embereket, akiket barátaimnak tartok, semennyire nem érdekel, hogy ki mire költi a saját pénzét. Nekünk is van, jól élünk, de van amit hülyeségnek tartok megvenni. A minőség nem egyenlő mindig a magas árral. :) És több gyerekes anyaként már rég rájöttem, mi az, ami nem kell. Tőlem te és az összes kérdező azt vesz, amit akar, ha megkérdezi valaki a véleményemet, akkor meg elmondom. Ha nem kérdezik, akkor nem. Ettől viszont nem vagyok irigy. Ezen az oldalon kérdések vannak, ha jól tudom.

Itt viszont problémák vannak a fogalmak értelmezésével.

2016. márc. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

10-es! Igazad van!

Abból gondolom,mert aki nem tud spórolni ,az 100%-ban hasznos választ ad. Aki tud,az le van értékelve. Ebből gondolok az irigységre mert más érvet nem tudok rá.

2016. márc. 12. 18:39
 13/23 anonim ***** válasza:

Jaj, nem érvet, hanem okot.

És az irigység továbbra sem egyenlő azzal, ha valakinek más a véleménye.

2016. márc. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Utolsó,te nem értesz engem.
2016. márc. 12. 18:48
 15/23 A kérdező kommentje:
Bocsi. Okot. Akkor kérlek fejtsd meg az okát,hogy egy olyan kérdésnél h "mennyit spóroltok?"miért van 100%-os értékelése annak,aki semennyit sem spórol és miért van 0%-a annak,aki 100-200-300 ezret is félretesz?
2016. márc. 12. 18:50
 16/23 anonim ***** válasza:
Az az oka, hogy ez egy anonim oldal és bárki pontozhat és meg is teszi ész nélkül. Nehogymár azt mondd, hogy a százalék egyenesen arányos a válaszok hasznosságával. :) Értsd meg, hogy ennek semmi jelentősége nincs. A válaszok tartalmában keresgélj, ha bármi értelmet szeretnél találni. Persze trollok itt is vannak, írnak is néha. Ahogy írták, szivatás.
2016. márc. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
25%
ezekből a kérdésekből látszik, hogy a pénz nem boldogít. Egy boldog, elégedett ember nem egy anonim oldalon vár megerősítést arra, hogy milyen szuper élete van...
2016. márc. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Hát ez meg a másik fele. Mit számít más véleménye, ha te azt akarod megvenni? Ha meg ilyen el tud bizonytalanítani, vagy azon kezdesz gondolkodni, hogy biztos irigyek rád, ott belül van gond.
2016. márc. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Az olyan kérdésekre már régen nem válaszolok,ahol pénz van a kérdésben. Miért lesz boldogabb valaki attól h én x ft-ot teszek félre?

Nekem is feltűnt,hogy le van értékelve aki többet tesz félre az átlagnál,meg jön a "itt mindenki gazdag" beszólás. Nyílván van 1-2 irigy,de nem mindenki. Az 1-2 meg pont elég a leértékeléshez. Ennyi

2016. márc. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
44%

Semmi ilyesmi nem tűnt fel. Egy kérdező van, akinek rendszeresen nekiugrik mindenki (gyanítom pont te vagy az), aki csóró ganajokként definiálja az ismerőseit, szomszédait. Ugyanez a kérdező inkább csak felvágásból írja, amit ír, konrkét kérdés nincs a háttérben.

Sok olyan kérdés volt már, mikor arra kellett válaszolni, hogy kinek mennyi kb a havi bevétele, mit dolgozik, a párja mivel foglalkozik. Egyszer-kétszer én is válaszoltam már rá, sosem pontoztak le. Holott átlagon felüli keresetünk van, nagyon keresett végzettséggel.

2016. márc. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!