Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hol fürdetitek/fürdettétek az...

Hol fürdetitek/fürdettétek az újszülött babát?

Figyelt kérdés
Szobában,ahol alszik,fürdőszobában?Nem tudom,hogyan lenne a legoptimálisabb...
2016. márc. 16. 11:44
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Az első naptól kezdve a fürdőben fürdettük, majd törölközőbe bugyolálva bevittük a szobájába és a pelenkázón intéztük a többit. A szobájában olyankor sincs 20-21 foknál több, de soha nem fázott meg.
2016. márc. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
A fürdőszobában,a kézmosó csapban.Textilpelust tettem alá,hogy ne legyen kényelmetlen.Olyan picik még az elején,hogy bőven elférnek ott is.Mindhárom imádta,ha folyattam rá a kellemesen meleg vizet.Utána a mosógépen, pelenkázó lapon,öltöztettem töröltem.
2016. márc. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
A szobájában. Nem is fértünk volna el a fürdőben, mert elég pici. Azóta fürdik a fiam a fürdőszobában, mióta a nagy kádat használja.
2016. márc. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Pont ezen gondolkozom én is. Nem valami nagy a fürdőnk, még ketten is nehézkesen férnénk oda, hát még mikor anyám vagy anyósom is jön majd "segíteni" fürdetni... Viszont a szobába meg elég macera lenne mindig becipelni a kiskádat vízzel, azért nem olyan könnyű az. Nálunk nem a fürdőben van a mosógép, szóval még az sincs hol megtörölgetni utána, a szobájáan van pelenkázó meg minden. Majd meglátjuk hogy lesz praktikusabb, szerintem ti is kitapasztaljátok majd!
2016. márc. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Mi a konyhában :) A fürdőszobánk állati kicsi (panel), ráadásul az előző lakó egy bazi nagy zuhanykabint rakatott bele, ami mellé már egy állvány be se férne - vagyis de, csak akkor belépni már nem tudna senki. Úgyhogy maradt a konyha. Nem túl nagy, nem túl kicsi, a konyhaasztalra ráteszem a babakádat, mellette még marad is hely törölgetni. Ha úgy érzem, hogy hűvös van, akkor előtte kicsit bekapcsolom a sütőt nyitott ajtóval, és kész.
2016. márc. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

fürdőben fürdött

ha végeztem vele akkor türcsibe becsavar és bevittem felöltöztetni a szobába

2016. márc. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Aki fürdőben fürdetnek és aztán szobában öltöztetnek, a szobát is befűtitek? Vagy csak a fürdőt? Ahol központi fűtés van mivel fűtitek be a fürdőt? Olajradiátor vagy fújós?
2016. márc. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

Nálunk is máshol van a mosógép,kádtartó állványt vettünk,az befér a fürdőbe,viszont az elrendezés miatt nem lehet bepaszírozni komódot például.A hálószobát viszont épp lefekvés előtt felfűteni nem szerencsés,ugye?Egy baba is kellemesebben alszik a friss levegőjű szobában,mint amikor 26 fok van.

Köszi a válaszokat,ötleteket!

2016. márc. 16. 16:50
 19/23 anonim ***** válasza:
13. vagyok. Soha nem fűtöttük 26 fokra a szobát, semmi szükség rá. 23 foknál nem volt több fürdésnél sem, ahogy töröltem, már vettük is le a fűtést, így a fiunk mindig 21 fokos szobában aludt. Soha nem fázott meg.
2016. márc. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
A 12. vagyok:mi soha nem fűtöttünk be 26 fokra(családi ház,központi fűtés).Mivel zónás a fűtésünk(minden helyiséget külön lehet az ott levő termosztáttal szabályozni),csak a fürdőszobát melegítettük be jobban,de ott is csak 23 fok volt.Különben a háló,gyerek szobákban-éjszaka- 21 fok van,napközben,illetve a nappaliban 22 fok.
2016. márc. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!