Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti hol fürdettétek meg az...

Ti hol fürdettétek meg az újszülött babát?

Figyelt kérdés
Én úgy gondoltam a szobában kéne, de párom nagyon ellenzi. Kinéztem egy használt turago fürdető állványt fürdőkáddal, 12000.-, de párom azt mondja nem kell az nekünk, de én alacsony vagyok, ha a mosógépre rakom a kádat, nem tudom úgy tartani a babát, mert magasan van nekem.
2015. dec. 9. 20:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
66%
Ha alacsony vagy: franciaágy vagy dohányzóasztal.
2015. dec. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
53%

a szobában. 5 hónap múlva fel kellett szedni és lecserélni a parkettát, mert penészes lett a szoba.

szóval én nagyon nem ajánlom. nekünk kertesházunk van, de a fürdőnk nem nagyobb egy panel fürdőnél, de megtudtuk oldani hogy keresztbe betettük álványostul a kádat, majda férjem átmászott alatta, be a kádfelöli oldalra én meg kívül maradtam. A férjem tartotta, én fürdettem, a végén belecsavartuk a törcsibe és én egyből vittem be a szobába, a férjem meg mászott ki az álvány alól :) kicsit macerás, de ennyi baj legyen. Vagy lehet kapni fürdető vödröt, amiben ül a baba

2015. dec. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
80%
Szobában, dohányzóasztalon.
2015. dec. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
83%
akkor meg az ágy lesz penészes...sajnos ezt a dolgot nem lehet víz nélkül megúszni, és még ha azonnal fel is törlöd, egy parkettát nem arra találtak ki, hogy minden nap fel legyen mosva.
2015. dec. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
82%
Ujszülottkoraban a szobaban az aszalra tettük a kiskadat. Amikor kezdett pancsolni, a furdoszobaban a mosdokagylora tettunk egy gyurotablat es arra a kiskadat. Utana amikor mar tudott ülni, a nagykadba a kiskadat.
2015. dec. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
57%
1. vagyok: 3 gyerek volt a szobában dohányzóasztalra tett kádban fürdetve, semmi penész. A barátnőmék tették az ágyra a kádat, ott sem volt semmi gond.
2015. dec. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
furdoszobaban allvanyon.
2015. dec. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
75%
én a szobában való fürdetéssel járó vízkimeregetést(vízhordás be-ki) napok alatt meguntam, így maradt, hogy a nagykádba tettem a babakádat és görnyedtem minden fürdetésnél. semmi bajom nem lett. most már kevésbé kell görnyedni, mert áll a nagy kádban
2015. dec. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
83%

3 gyerekemet a szobában fürdettem, állvány és kád kombinációban. Nekünk laminált padlónk van, semmi baja sem lett, 6 éve van lerakva.

Viszont, amit venni akarsz használtan, drága, csak azért mert turago vagy mi. Sima piskótakád és állványt újonnan megúszhatod kb. 7 ezerből.

2015. dec. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Kb. 3-4 hónapos koráig fürdött a kiskádban állványon a szobában. Utána kinőtte és a nagy kádban fürdik azóta is. Amióta a nagy kádban fürdik azóta apás program a fürdetés. Imádja a kicsi. Amíg nem tudott ülni, addig tartotta a fejét a férjem és a másik kezével mosta le, de elég hamar megtanulta a kisfiam hogy ne forduljon bele arccal a vízbe, soha nem volt gond. Aztán ahogy megtanulta kinyomni magát hason és átfordulni utána már sokszor így volt a pancsi. Szerintem megéri a kiskád és az állvány. De szerintem ennél sokkal olcsóbban is találsz használtat, nem kell márkásnak lennie, teljesen felesleges, Jófogáson is tuti találsz olcsón. Nekünk valami hasonló van: [link] Tökéletesen megfelelt arra a pár hónapra.
2015. dec. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!