Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nettó 200. 000 Ft-ból hárman?...

Nettó 200. 000 Ft-ból hárman? Valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

200.000 Ft-unk marad a hitel és rezsi kifizetése után.

Ezt már a CSED és GYED-el számoltam és így maradna ennyi.

3. évtől meg visszamennék dolgozni.

Ebből hárman nagyon szűkösen jönnénk ki?


2016. márc. 21. 15:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
83%

Én nem értem. Ha hitel meg rezsi után marad ennyi, akkor bőven a magyar átlag felett vagytok. Nehogy már ennyiből ne lehessen megélni. Ráadásul nem is kell filléreskedni.


Persze attól függ mire van igény...

2016. márc. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is ennyi van, elvagyunk. Rezsi, minden levonva, még a telefonszámlát se számolom bele. Ez csak kajára, ruházkodásra, hobbira, játékra kell. Ha meg többre lesz szükség több is lesz, ha visszamegyek dolgozni úgyhogy nem aggódom emiatt.
2016. márc. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de nem értelek. Ti tudjátok mire mennyit költötök, mire van igényetek, most mennyi a kiadásotok, kb. összeget a gyerekre tudtok számolni. Szóval láthatnád, hogy mennyire jöttök ki ebből az összegből.

Amúgy simán ki lehet jönni belőle, és még csak nem is szűkösen, de ez a Ti életviteletek függvénye. Mert van aki sokkal kevesebből is megél, van akinek meg ez kevés lenne, mert költségesebb életmódhoz van szokva.

Szóval ezt neked kell tudnod.

2016. márc. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
73%

Parom 250-300 kozott kap kezhez,En 90 korul havonta.3.baba jon (paromnak elso) 70 ezres albiban lakunk.atlag 35 volt telen a rezsi.plusz a kocsi amit minden nap hasznalunk.

Nekunk eleg.parom nagyon kemenyen fogja a penzt.de igy is mindig van gyumolcs,nemi nasi a gyerekeknek vagy epp Nekunk ha megkivanjuk.ketnaponta fozok,nem eszem a mosoport es nem hasznalok luxus kozmetikumokat (sosem hasznaltam) nem jaroh havonta fodraszhoz,manikuroztetni,kozmetikushos.

Ruhara mindig van,azon nem sporolunk.

Minden honapban 35-40 korul nagybevasarolunk.aztan mar csak aprosagok kellenek.

Parom sokat maszekol a munka mellett,azt mind felre rakjuk es remeljuk 1-2 even belul sajat lakasba koltozhetunk.

Mi is tudnank meg rengeteg dologra kolteni,de tudjuk,hogy annak a lakas vasarlas lenne az ara.es Nekunk most az a legfontosabb.tehat ez fugg attol is mennyire tudtok takarekosan elni.es egyetertesben lemondani dolgokrol egy idore.es az igenyektol is.

Szerintem boven kijonnetek ennyi penzbol.

2016. márc. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!