Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt még olyan aki 2,5 év...

Van itt még olyan aki 2,5 év után rosszul van a munkába állás gondolatától is?

Figyelt kérdés
1 gyermekemmel vagyok itthon, beállítottam egy csomó állásfigyelőt, de nem tudom magam elképzelni semmilyen munkakörben. És nem lustaságból, egyszerűen hányingerem van attól, hogy emberek között legyek 8 órában. Sokan pont hogy munkahelyre akarnak menni a társaság miatt, nálam fordítva. Lehet ennyire elszokni a napi taposómalomtól??
2016. márc. 27. 22:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem lehet, én pontosan így lennék, csak hálistennek otthonról dolgoztam már a gyerek előtt is, kötetlen munkaidővel, csak határidőket kell tartanom, de akár éjjel is dolgozhatok. Volt régen nekem is hétfőtől péntekig, 9-től 5-ig munkám, nekem borzasztó lélekölő volt, nagyon nehezen bírtam ezt a monoton, minden nap ugyanaz életstílust. De persze a muszáj nagy úr, csináltam, de nagyon örülök, hogy már nem kell. Sose értettem, miért szeretnek mások a munkahelyükön lenni :D
2016. márc. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
70%

Nekem 2 évesek voltak, nagyon kiborultam rajta, hogy vissza kell mennem.

Aután megszoktam. De szívesen maradtam volna velük tovább.

2016. márc. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
86%
Én örültem, végre megint normális fizetést kaptam, ami nagyon hiányzott már ☺
2016. márc. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Itt nem a fizetésről van szó most. Attól hogy kifizetnek, még nem érzem magam jól hogy ott lehetek.
2016. márc. 27. 22:38
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Én nem éreztem így, de én szeretem a munkám, ezért tanultam ezt, jók a kollégák, nem taposómalomnak érzem.
2016. márc. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
A pénzen kívül ti hogy öntöttetek lelkesedést magatokba? Tartok tőle hogy nem lesz belőlem túl lelkes dolgozó egyhamar, hogy közben visszahúz a szivem a gyerekemhez és minden gondolatom máshol jár.
2016. márc. 27. 22:42
 7/20 anonim ***** válasza:
83%
Biztos nekem is nagyon rossz lesz visszamenni. Egyelőre csak táppénzen vagyok szülés előtt, de úgy elvagyok itthon, mint hal a vízben, egy porcikámnak se hiányzik se a meló, se a társaság... Egész életemben jól ellennék itthon a gyerekeimmel, családommal.
2016. márc. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Mielőtt valaki megjegyzi, nem vagyok lusta egyáltalán, itthon minden ragyog, kaja van, programokat csinálunk együtt... csak félek hogy majd nem fogok tudni odafigyelni arra amit csinálok a munkahelyen.
2016. márc. 27. 22:51
 9/20 anonim ***** válasza:
66%

2. vagyok, köszönöm a lepontozást.;)

Én is szeretem a munkámat, de a gyerekeimet jobban. Sokat tanultam, 3. diplomám van, dolgozni is szeretek, nem ingyenélő vagyok.

Van olyan ember is, akinek más a fontos, tudom, ez elképzelhetetlen egyeseknek. Ha megtehetném, nem dolgoznék, hanem a gyerekeimmel lennék. Hogy ez miért fáj bárkinek, nem értem.

2016. márc. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
67%

Engem is jól lehúztak, pedig én dolgozom, csak itthonról, kötetlenül. Vagy ez nem számít munkának? Vagy az a baj, hogy azt írtam, hogy utáltam a mókuskereket? Egyébként sejtettem, hogy emiatt le leszek pontozva. Nem vagyok ám lusta, teljesítménybérben vagyok, úgyhogy ténylegesen dolgoznom kell a pénzemért, nem úgy, mint sok munkahelyen, ahol be kell ugyan járni, de érdemi munkavégzés nem történik a nap nagy részében.

Szerintem inkább ott van gond, ha valaki szívesebben van a munkahelyén, mint a családjával, de látom, itt nagyon meg van fordulva a fontossági sorrend.

2016. márc. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!