Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Voltál fogorvosnál terhességed...

Voltál fogorvosnál terhességed alatt? Csak ellenőriztetni mentél, vagy kellett is ezt-azt csinálni?

Figyelt kérdés
2016. márc. 30. 20:11
 1/8 anonim ***** válasza:
igen mert a vedono kerte hogy menjek...mar a probalkozos idoszak elott elmentem egy kontrollra, hogy ha valamit rendbe kell tenni ne terhesseg alatt kelljen fajdalomcsillapito...aztan ugy a terhesseg kozepe fele elmentem ujra a pecsetert...amugy se art fel evente elmenni egy kontrollra..
2016. márc. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Voltam fogorvosnál hiszen a kiskönyvbe is van egy rész amit csak a fogorvos tölthet ki.Csak ellenőrzés volt...mindent rendben talált.
2016. márc. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem mentem mert rákérdeztem és nem kötelező,csak ajánlott.Mivel semmi baja a fogaimnak,és soha nem kellett vele semmit se csinálni (azóta sem) így ezt kihagytam,mert esetemben felesleges lett volna.
2016. márc. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Elmentem és volt is egy lyukas fogam, be lett tömve.
2016. márc. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kiesett egy tömésem, azt tették vissza.
2016. márc. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Betu ***** válasza:
Nem mentem el mert nem volt lyukas vagy rossz fogam a terhességem alatt. Viszont pont a szülés utàn tört le egy darabka az egyik fogamból. A szülést túl éltem mégis félek a fogorvostól mint a tűztől.😯
2016. márc. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Voltam mindhàromszor.

Elsőre egy kis lukat tömtek. Màsodiknàl semmi,most harmadszorra fogkő eltàvolìtàson voltam, mert a terhesség miatt csúnyàn begyulladt az ìnyem. De mint kiderült alig volt fogkövem,de legalàbb kaptam tippeket,hogy mit hasznàljak,hogy jobb legyen. És jobb is lett.

2016. márc. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mindkét terhességem alatt voltam fogorvosnál, hiszen része a szűrővizsgálatoknak ez is. Persze, nem kötelező, mint ahogy az egész terhesgondozás nem kötelező :D Csak hát jó, ha az ember eljár rájuk.

Az elsőnél már nem emlékszem, hogy csak megnézetni mentem-e, vagy csináltak is valamit, mert az már 9 éve volt. A pici viszont most született februárban, nála emlékszem, hogy tavaly nyár elején voltam fogorvosnál, akkor már terhes voltam, de még nem volt kiskönyvem, úgyhogy mondta is a fogorvos, hogy jöjjek majd még vissza, ha már lesz mibe pecsételnie. De akkor amúgy is azért mentem, hogy a bölcsességfogamat szabadítsa ki, mert nehezen törte át az ínyem, és kértem rá egy kis bemetszést. (Hála az égnek, ez volt az utolsó bölcsességfogam.)

Na, a következő látogatást meg addig addig halogattam, hogy 37 hetesen jutottam csak el újra, de még akkor is húztam volna az időt tovább, csak letört egy kis darab az egyik fogtömésemből, és azt azért inkább megcsináltattam még szülés előtt, hogy ne babával kelljen mennem fogászatra.

Pecsétet is ekkor kaptam, a fogorvos csóválta is a fejét, hogy nem is én lennék, ha nem az utolsó pillanatra hagynám :D Ő már csak tudja, gyerekkorom óta hozzá járok, megszokta ezt tőlem :)

2016. márc. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!