Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikor mondanátok el a munkahel...

Mikor mondanátok el a munkahelyeteken, hogy terhesek vagytok az alábbi esetben?

Figyelt kérdés
Irodai munkàn vagyok, feszített munkatempó. Jövő héten megyek az első orvosi vizsgàlatra, de màr most sokat émelygek, stb. Nem tudom munkaidőn kívül megoldani a vizsgàlatokat, és nem igazàn kedvelik, ha az ember csak úgy el-eljàr munkaidőben. Az első vizsgàlatokat még csak megoldom valahogy, de utàna? Arra gondoltam, ha van màr szívhang, a közvetlen felettesemnek jelezném. Ő hamar ràjönne amúgy is, ő maga is kismama. Szerintetek?

2016. márc. 31. 05:44
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
A helyzet annyiban vàltozott, hogy a mai napon màs kolléga vette àt a főnök feladatait. Finoman szólva pletykàs... Azt hiszem ezt még végig kell gondolnom.
2016. márc. 31. 12:28
 12/12 anonim ***** válasza:
Bár én nem voltam rosszul, így azt nem kellett lepleznem, de a 12. hétig nem mondtam el a munkahelyemen. Ha nincs probléma, akkor nem kell túl gyakran vizsgálatra járni az első trimeszterben, én 2 nap szabival letudtam a háziorvost, védőnőt és vérvételt, a dokihoz pedig esténként mentem.
2016. márc. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!