Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elengednétek 13 éves lányotoka...

Elengednétek 13 éves lányotokat 1 hétre Albániába osztálykirándulásra?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 4. 16:42
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
86%
Én személy szerint nem.
2016. ápr. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
70%
Miért nem? Nem háborús ország, és fejlődik a turizmus is. Meg nem egyedül megy.
2016. ápr. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
75%
mert nem túl jókat hallani, ami a közbiztonságot és a bűnszervezeteket illeti...a fél ország a maffiának dolgozik, elsődlegesen specializálva a leánykereskedelemre...egy 13 éves még nagyon befolyásolható, nem tud magára vigyázni.
2016. ápr. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
81%
Nem. Nem is értem, miért pont oda mennek.
2016. ápr. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
81%
Nem.
2016. ápr. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem engednem el.

A tobbi szulo mit szol hozza?

Esetleg nem lehetne kozosen a tanarral beszelni es mas uticelt valasztani?

2016. ápr. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Amikor az én lányaim 14 évesek voltak, akkor ők 9 napra mentek Törökországba repülővel. Elengedtem őket. Nagyon jól érezték magukat.

Mi nyáron voltunk Albániában. Nagyon szép helyek vannak. Szerintem engedd el nyugodtan!

2016. ápr. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Elengedném. Gondolom, tisztában vannak a veszélyekkel, ezért vagy szerveztek már hasonlót, és tudják, hova érdemes menni (tehát jól megszervezik az utat), vagy esetleg, ha azt írod, a tanárnő választotta az úticélt, ő ismerős ott, valami ilyesmi... Egyébként az iskola se kockáztatna, meg aztán nem is egyedül fog mászkálni, hanem nagy valószínűséggel mindig nagyobb csoportban. Nem tűnik túl kockázatosnak így mindent egybevetve, főleg, hogy én is sokat olvastam, hallottam arról, hogy mennyit változott az ország.
2016. ápr. 5. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!