Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti így elengednétek a mamához?

Ti így elengednétek a mamához?

Figyelt kérdés
Ma menne a 2,5 éves láyom a mamához nyaralni. Hétfőn hoznák vissza. Kicsit folyik az orra és tegnap este hőemelkedése volt. Lázcsillapítót nem kellett adni. Éjjel szerintem lement neki nem volt meleg a homloka. 37,7 Volt neki amikor mértem olyan fél 7 fele. Elengednétek? 130 km-re laknk. Nem köhög.
2016. márc. 11. 06:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%
Biztos, hogy nem.
2016. márc. 11. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%
Így nem engedném el. Mi 2 hete így kezdtük, aztán másnap már 40 fokos láza volt a fiamnak.
2016. márc. 11. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%
Semmiképp sem.
2016. márc. 11. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
A mamára is gondolj, duplán izgulnak nehogy náluk legyen gond, lehet h nem hiányzik neki 1-2 hűtőfürdős, kúpozós jajj az anyja mit tenne c. nap!
2016. márc. 11. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
14%
Mi a fene baja lehetne?Szólj a mamának hogy jobban figyeljen oda rá.Ne sokat engedje ki.Küldj vele gyógyszert legyél elérhető telefonon.Orvos nyilván ott is van ha kell és a mama is felnevelt minimum egy gyereket.A nagyik ösztönösek és jók ebből a szempontból.Ha rá mered bizni amúgy egészségesen szerintem tuti jó helye lesz nála igy is.Had menjen.Ne vedd el tőlűk ezt a pár napot.
2016. márc. 11. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
15%

A mamától kellene megkérdezni, hogy így is vállalja-e. Meg persze te tudod, hogy a kislány mennyire lenne el a mamával, ha megbetegszik esetleg.

De mondjuk én lehet, hogy egy napot még várnék. Ha holnapig semmi baja nincs, akkor simán elengedném.

2016. márc. 11. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem engedném, ebből még bármi lehet sajnos. Mi 1 hete voltunk így, 2,5 évesem hőemelkedéssel, kicsit orrfolyással jött haza a bölcsiből, másnap már 39 fokos láza volt, ami 5 napon keresztül tartott, alig lehetett pár órára normalizálni a hőmérsékletét.
2016. márc. 11. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem engedném. Még ha 3 utcányira lakna a mama, vagy a szomszéd faluban, akkor simán, mert tudom, hogy ha kell, pikpakk hazakerül a gyerek... de így nem. Beteg gyereknek az anyja mellett a helye.
2016. márc. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
30%
nem engedném. bár azt se értem minek kell egy 2.5 éves gyereket 4 napra leküldeni a nagyszülőkhöz. Még egy-két nap oké...
2016. márc. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én se engedném, másrészt ez milyen nyaralás lesz , hogy azon kell izgulni mindenkinek hogy ne legyen baj? Ki se fogják engedni a lakásból, nehogy rosszabbul legyen. Sajnos ez ilyen dolog, mi is buktunk már karácsonyi nagymama látogatást betegség miatt, barátaink meg wellness hétvégét szintén betegség miatt. Néha előfordul :-(
2016. márc. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!