Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az normális ha egy közel...

Az normális ha egy közel másfél éves gyerek másfél-2 órát nem bír ki szopizás nélkül és muszáj megszoptatnia az anyjának amíg 2 órát nálunk vannak?

Figyelt kérdés

Ismerős anyukáról van szó. Zavar, hogy eljönnek, és a férjem jelenlétében elkezd szoptatni mert hogy a gyereke nem bír ki ennyit, és szopizni akar. Először azt mondtam nem zavar, mert azt hittem egyszeri alkalomról van szó, de akár hányszor itt vannak 1-2 alkalommal szopizik a gyerek. Az én fiam ennyi idősen már csak napi egyszer szopott este, lefekvés előtt.

Tényleg ennyire fontos ennyiszer szopiznia, hogy itt nálunk ki kell pakolnia a melleit emiatt és nem bírja ki hogy hazaérjenek?... Az másnál is így van ennyi idős gyerekkel?


2016. ápr. 7. 14:41
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Örülök, hogy legtöbben úgy látjátok ahogy én, megmondom őszintén, hogy már nagyon idegesít, de megbántani sem szeretném, nincs sok kismama ismerősöm, örülnék amúgy hogy néha össze tudunk járni, de ez... :/

9-es! Ez aztán az éleslátás! :D Igen, valóban nem a szoptatással van bajom, ahogy írtam is én is szoptattam a fiam még másfél évesen esténként. De igen, nem örülök, hogy egy idegen nő állandóan kipakolja a melleit a férjem előtt. Nem azért, mert megbízom a férjemben, és őt is inkább zavarja, ki szokott menni, de utána morog nekem :D, egy másfél szobás panelban lakunk, a nappali a mi szobánk egyben, ilyenkor ül a gyerekszobában vagy a konyhában, ne kelljen már ott lennie basszus.

Nem takarja el amúgy semennyire.

Én nem tudom ezt hogy lehet megmondani, hogy ne legyen sértődés, nagyon büszke rá, hogy ő még szoptat, és hogy szerinte még mindig idény szerint.

Először valóban megkérdezte, mondjuk akkor még nem ennyi idős volt a gyereke, ez hónapokkal ezelőtt volt, nem gondoltam, hogy most is így lesz még, és hogy mindig többször is, azt hittem ez akkori egyszeri alkalom, mert épp megéhezett a babája.

2016. ápr. 7. 21:20
 22/23 anonim ***** válasza:
78%

Hogy lehet megmondani?

Ilike, ha szoptatni akarsz, légy szíves menj ki, mert nem vagyunk rá kíváncsiak. Pont.

Ha pedig erre megsértődik, akkor hagyd a frászba, mert pont annyit ér.

2016. ápr. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Intelligencia..Eleve ilyen emberrel nem akarnék kapcsolatot tartani.A fiam 2,5 hós volt amikor meglátogattuk a húgomékat meg a sógornőméket.Mindkettejüknek kisgyereke van(1 és 1,5 évesek) de amikor szoptatni kellett,elvonultam a gyerekszobába.A húgom volt ott velem,beszélgettünk halkan,de amott a sógornőm sem jött be.
2016. ápr. 14. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!