Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan állnátok pozitívan a...

Hogyan állnátok pozitívan a nem tervezett terhességetekhez?

Figyelt kérdés
Szerintetek egy olyan nő aki nem akar gyereket,de terhes lesz hogyan lesz boldog ettől? Nem arra gondolok aki esetleg később tervezi,de attól nem bánja,hogy sikerült. De mi van olyankor ha a nő nagyon nem boldog a terhességtől?
2016. ápr. 9. 18:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálam most kér esélyes,hogy becsúszott-e vagy nem (kiszakadt a gumi) 1 gyerek van,másodikat nem akartam soha.Ha terhes vagyok,megtartom,bár nem így terveztem,biztos lesznek nehézségek,de szeretni fogom.Szerintem vagy ez az opció van egy ilyen esetben vagy az aki nem tud ehhez így állni,mert annyira minden porcikája tiltakozik ellene,és az elveteti.
2016. ápr. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem akar gyereket és nem Boldog a terhessegtol, akkor nem értem mi a kérdés.
2016. ápr. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A terhességnek különböző fazisai vannak hormonalisan érik az anya is hozzá. Eleinte nem nagy a kötődés a cigit sem rakják le sokan az első trimeszterben.

Ez nem csak fizikai hanem lelki folyamatok tömkelege is.

Szoval az elso 12 hetben leginkább fejben dől el hogyan áll hozzá az anya. Főleg első gyermeknél sokan fel se fogják még milyen csoda egy gyermek.

2016. ápr. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
19%

* jelzem nem azokrol irtam akik ugy várnak egy pozi tesztet mint a messiast, hanem akiket derült égből ér.

Még annyit elvileg a gyerekek választanak ki minket, es elvileg tanitani, segiteni jön minden gyermek valamit

2016. ápr. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A végeredményre gondolj, szeretni fogod és ezért megéri végigcsinálni az egész hercehurcát. Ha meg nincs semmi bajod a terhesség alatt, annak külön örülj, az nagyon jó.
2016. ápr. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!