Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha a párom azt...

Mit csináljak ha a párom azt mondja, hogy már nem akar gyereket?

Figyelt kérdés
Két gyereket terveztünk. Azt mondja,hogy nem elég a keresetünk a gyerekhez. Saját hitelmentes lakás,autó van. A fizetésünk is elegendő 389000 ft összesen. Mit csináljak teljesen összetörtem?
2016. ápr. 24. 06:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha már így kijelenti hogy nem akar, akkor hagyd. De úgy sincs értelme hogy rámondja az ament hogy oké legyen, viszont nem törődik úgy vele. Nekem is volt egy barátom. 4 évig jartunk együtt, de sehova nem tartott a kapcsolatunk, csak a karrierje volt a fontos. Elhagyott. Ő volt èletem szerelme. Azt hittem belehalok. Azóta férjhez mentem és született egy csodálatos kisfiunk. Ő megadta azt amire vágytam. Viszont a hazasságunk egyáltalàn nem boldog. Sokat jar el szórakozni, szexualis életünk nincs is. Tudom hogy bár sose fogom azt érezni amit akkor, azt a szerelmet, de ami a legszebb dolog a vilagon az a kisfiam. Ez így sem normális. A legtökéletesebb ha közös gyerek szerelemből születik és mindkét fél vágyik rá. Az én életem sem kerek, a szerelmi része egyaltalan nem. De a gyerekről sose mondj le! Meg nem késő lépni, valtoztass!!!
2016. ápr. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Leforditva:Toled nem akar gyereket
2016. ápr. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Sajnos ez eléggé veszett fejsze nyele. Ha döntés elé állítod, akkor is 3 eset lehet.


1. szétmentek és mindenki keres magának másik párt, aki akar/nem akar gyereket... ha talál... azért ez sem megy egyik pillanatról a másikra, az óra meg ketyeg... Szóval aki azzal dobálózik, hogy keress mást, elég könnyelmű tanács, mert 30-on túl már nem olyan egyszerű a párkeresés, mint huszonévesen.


2. Csak azért rábólint, hogy najó legyen gyerek, mert nem akarja, hogy elhagyd emiatt. Viszont így nagy eséllyel nem lesz jó apuka, és ez elég sok konfliktust generálhat a kapcsolatra nézve. Ha együtt maradtok nem lesz egy idill, ha szétmentek egyedülálló anya lehetsz, és gyerekkel sem egyszerű új párt találni.


3. Ez is egy lehetőség, de sajnos a statisztika szerinti legkisebb esély van rá: Lesz gyerek is, apukának megváltozik a véleménye és mindenki boldog.


Mérlegej neked mi a fontosabb.


(32/N, aki 4 évvel ezelőtt az 1-es verziót választotta, és belátta, hogy ez a lehetséges rosszak közül csak a legkevésbé rossz)

2016. ápr. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!