Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem túl jó kapcsolatokba,...

Nem túl jó kapcsolatokba, házasságokba jön a 2. gyerek, de miért?

Figyelt kérdés
Tudom,tudom semmi közöm hozzá,de megfigyeltem,hogy mostanában az összes olyan ismerősöm,barátnőm újra terhes lesz akinek válságba jutott a kapcsolata,majdnem szétmentek,megcsalta a férfi a nőt,szeretőt tartott,elhagyta-visszament stb.Lehet valamelyest helyrejöttek,de azért nem idilli minden.A kérdés azért fogalmazódott meg bennem,mert nagyon vágyok 2. gyerekre,de az én házasságomban is voltak bőven problémák.Most olyan vagy-vagy szinten állunk,részemről legalábbis.Férjem akar még egy gyereket,én vívódok.Azt gondoltam,csak tökéletes vagy majdnem tökéletes házasságokba "illik" szülni. Akkor mégsem? Elég a vágy,hogy akarok,akarunk még egy gyereket,aztán lesz ami lesz?
2016. ápr. 26. 12:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
83%
Én szültem,elváltam, egyedül vagyok kettővel.Sose csinálnám másként mert imádják egymást szó szerint,nem amiatt váltunk el hogy lett 2 gyerekünk viszont ők mindig ott lesznek egymásnak.
2016. ápr. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Mért ha valakinek a házassága nem lett tökéletes, akkor már a gyermekáldás örömét is el kell venni tőle?

Persze nem arra gondolok, ha valaki veri a családját, annak nem célszerű szülni, de krízisek, majdnem szétmenések minden kapcsolatban vannak.

2016. ápr. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Értem utolsó,és el is gondolkodtattál,de nem arról van szó,hogy elvegyék a gyeremekáldás örömét,hanem hogy nagyon nem mindegy 1,2,vagy több gyereket egyedül nevelni.
2016. máj. 1. 20:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!