Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan tudnák ebből a depiből...

Hogyan tudnák ebből a depiből kikevergőzni? 2 percet nem voltam már 1,5 éve egyedül, gyerek nélkül bővebben lent.

Figyelt kérdés
Lehet megkövezni, ettől függetlenül imádom őket, nem is bírnék napokat nélkülük. 3 van. A harmadik megindult vetéléssel kezdődött. Szóval fekvésre voltam ítélve végig. Nem tudtam feküdni, hisz segítségem nem volt, apájuk külföldön. A nagyoknak iskola, edzés, különóra. Vinni kellett, én meg imádkoztam, hogy ne legyen baj. Már itt éreztem, hogy akiknek eddig segítettem, jól eltűntek (pedig jól esett volna némi segítség). Megszületett, a megpróbáltatásoknak nincs vége. Problémái vannak. Nem szeretném részletezni. Szóval egész nap egyedül vagyok, persze viszem őket mindenhova, nyakamban a "pereputtyal", senki nem ajánlotta fel, hogy te bolond, néha besegítünk.Hisz Te is segítettél nekünk, amikor dolgoztál.Szóval ebből következik, hogy talán már ezeket az embereket nem is akarom. Rengeteg energiát fektettem a kapcsolatokba, de úgy tűnik kár volt. Persze biztos én sem vagyok egyszerű, nem mondtam. De most olyan nehéz. A nagyot már nem is tudom minden edzésre vinni, mert nem tudunk többfelé szakadni. Sajnálom szegényt. Én pedig azt hiszem teljesen megbolondultam.Ma csak sírok. Valahol azért jó lenne pár óra csak úgy, felnőttek világában. De igazából már azt sem tudom, ha lenne pár órám, akkor kivel is tölteném. Azokkal akik a legnagyobb bajban magamra hagytak? :( :( :(
2016. ápr. 27. 11:48
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

"Most nagyon meggondolom hova teszem a pénzt. Sokat visz a gyógykezelés."


Ezt sem értem. Ha a kamionsofőrködéssel nem lehet magas jövedelmet megkeresni, akkor minek van távol a családjától? Ennyi erővel itthon is dolgozhatna normál munkahelyen, átlagfizetésért és akkor tudna segíteni.

Én abból indulok ki, hogy egy ilyen távollevős munkánál a jövedelembe bele kell férnie, hogy - pont a távol levés miatt - időnként olyanra kell költeni, amit itthon megcsinálna magának az ember, de nincs itthon.

2016. ápr. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

Barátoktól nem azt "várnám", hogy fogják és vigyék a gyerekekt. tőlük egy telefon, hogy vagytok? Átmennék egy kévére! Átjössz egy kávéra? Vagy hazahozom a suliból, ha már úgyis megyek az enyémért. Ilyesmi. De nem várok én el semmit. Hülyén fejeztem ki magam.

Mamával kapcsolatban is jól megkaptam! Nem neki szültem! De egyikőtök ygerekére se vigyázott mama amíg mondjuk elment valahova? Az normális, hogy az enyémeimre idén kétszer volt kíváncsi, holott itt lakik 5 km-re? Bátáymékét meg neveli, viszi fagyizni, moziba, játszóba.De mindegy is.

Mi az átlegkereset? Nálunk aki 150-et keres az már agyon van fizetve. Mint írtam kisváros. Itt van előttem a papír, eddig áprilisban 80-ért tankoltam, mert heti 2-szer Pestre kell hordanom. Heti 3 dévény 60 km-re+gyógyszerek eddig ebben a hónapban 97,300. Mert ami éetben maradni segít az iszonyú drága. Ez a baba kétszer volt élet-halál közt, 20 % esélyta adtak neki. Hát ezért nem bízom akárkire, még ha kifogásnak is tűnik.Csak ezt nem akartam leírni. De szerintem mára elég is. Én hibám, sz@r vagyok.

2016. ápr. 27. 14:28
 23/27 anonim ***** válasza:

Valóban nagyon nehéz a helyzeted, nem csodálom, hogy kiborultál.

Próbáltál beszélni a családoddal (anyukáddal, bátyádékkal), és elmondani nekik, hogy segítségre van szükséged? Bár úgy sejtem, lehet valami konfliktus köztetek, ha ilyen helyzetben nem ajánlják fel maguktól a segítséget – vagy te voltál eddig túl „büszke” ahhoz, hogy kérj?

Alapvetően azt gondolom, mindig az egyenes út a legegyszerűbb, egy próbát mindenképpen megér, hogy elmondod nekik a helyzetet, és kéred, hogy segítsenek.

2016. ápr. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
0%

bocs nem anyádnak szültél. magatoknak.

a párod ha akarna tudna másik melót keresni, de jobb neki egyedül

2016. ápr. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

nagoybb városba költöztök, közelebb lesz a kezelés, kevesebb a benzin pénz, férjed keres ott melót és minden este ott lesz veletek, neked lesz időd magadra, nem hülyülsz be teljesen.


ENNYI!

2016. ápr. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Bocs, ha olyat kérdezek, amit már írtál, lehet, hogy egy kicsit felületesen olvastam. Azt írtad, hogy te nagyon sokat segítettél másoknak, és amiket leírtál, az tényleg nagyon nagy segítség volt, nem sokan tennék meg másokért. Jogos, hogy kiakadtál, hogy most, amikor neked kellett volna segítség, ezek a barátok nem segítettek. De kértél tőlük segítséget? Mondtad bármelyiknek, hogy figyelj, veszélyeztetett terhes vagyok, feküdnöm kellene, de közben a másik két gyereket is hozni-vinni kellene? Ilyenkor muszáj szólni, nem lehet csak arra várni, hogy valaki magától ugrik, és segít. Persze, akinek ennyit segítettél, annak illett volna megkérdeznie, hogy ő mit tud tenni érted, de neked sem kell mimózának lenni, nem kerül semmibe, hogy segítséget kérsz. Nem kell mindent egyedül megoldanod!
2016. ápr. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Pedig én megpróbálnám ezt a középiskolai diáklány-babysitter dolgot. Egy esélyt adhatnál neki. Nem minden 16 éves idióta, én 19 évesen pl önszorgalomból önkéntes munkát végeztem egy halmozottan sérülteknek fenntartott iskolában. Egyetemista vagyok most, de közel sem ilyesmit tanulok, úgyhogy nem az érdeklődésem miatt mentem oda. Keress egy olyan lányt, akinek esetleg van kisebb testvére, hívd át magadhoz pár délutánra, mutasd meg neki, hogy mi az a pár plusz, amire a kicsinek szüksége van, meg mutassa meg, hogy mit csinál és kész. Ne zárkózz el ettől ennyire, lehet vki felelősségteljes, normális és megbízható attól függetlenül, hogy középiskolás.


Hogy hová menj? Bárhová. Annyi ilyen ismerkedős oldal van már facebookon is, egyedülálló anyukák meg mittudomén, ilyesmit keressél, biztos lesz társaság a közeledben. Vagy eljárhatsz vmi tanfolyamra is, ahol vannak emberek. Nekem pont most mondta sógornőm, hogy el akar menni, egy ilyen pár hónapos főzőtanfolyamra (heti 1x 1 délután). Most ez csak egy példa volt persze, de annyi minden van már, amire eljarhat az ember.

Vagy a legegyszerűbb példa: fitnesz órak. Ott vannak veled egykorú emberek, mozogsz, kiadod a feszültséget.

2016. ápr. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!