Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Külföldön élő anyukák! Milyen...

Külföldön élő anyukák! Milyen szinten beszélitek az adott ország hivatalos nyelvét? Mikor tanultátok meg?

Figyelt kérdés
Gyerekkel költöztetek vagy már ott szültetek? Melyik ország és miért oda mentetek?
2016. ápr. 30. 13:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Svájcban élunk. A férjem francia. Franciául egy kicsit beszéltem már, de igazábol akkor kezdtem el intenzivebben tanulni, mikor megismerkedtem a férjemmel, azota már jol beszélem a nyelvet. A fiunk itt szuletett.
2016. ápr. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
-ja, és hogy kerultem ide..mindig is szerettem utazgatni, éltem Angliában, Ausztriában, Franciaországban..végul itt Svájcban kotottem ki. Nyugodt élet reményében hagytam el az országot, itt megtaláltam ezt. :)
2016. ápr. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Japánban élek. Ösztöndíjjal jöttem ki, azóta találtam itt munkét, itt mentem férjhez, itt is szültem. A nyelvet 3 éve tanultam otthon mikor kijöttem, azóta felsőfokúm van, folyékonyan beszélek, viszonylag könnyedén olvasok. Bármit el tudok intézni.
2016. máj. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!