Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti elengednétek 2 éves lányoto...

Ti elengednétek 2 éves lányotokat anyósodékhoz úgy pár napra, hogy a főzésen kívül mindent após csinálna a kislánnyal?

Figyelt kérdés

Értem ezalatt, hogy após fürdetné, törölné a fenekét is. Anyósom minden munkát rá hagy, ami számára fárasztó...

Nekem ez a szitu meg nagyon idegen, nem tehetek róla...


2016. ápr. 30. 15:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%

Ha fárasztja a gyerek, miért viszik el?

Amúgy sejtem, mi a gondod, de könyörgöm, a nagyapja...

2016. ápr. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
80%
Attól függ, milyen a nagypapa. Inkább itt az a kérdés, hogy rá mernéd-e bízni a gyereket a nagypapájára. Én a saját apukámból kinézem, hogy kitörli a gyerekek fenekét, és megfürdeti őket, de pl. egy pelenkacserét nem bíznék rá, nem is vállalná. Apósomból nem nézném ki, hogy szívesen megtenné.
2016. ápr. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%

Miért ne fürdethetné meg biliztethetné a nagyapja?

Mindemellett anyósod elég fura..

2016. ápr. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem "bízol" meg bennük, ne hagyd ott a kislányodat....
2016. ápr. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha még élne az apósom, akkor simán. Remek ember volt és ez semmivel sem furább nekem annál, mint amikor a gyerek apja csinálja itthon ugyanezt.


De te ismered az apósod...

2016. ápr. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
16%
én nem,nekem is furcsa lenne de mondjuk nekem nem ilyen típus az apósom viszont lehet a 2 évesnek is fura lenne,hogy após csinál mindent napokig (nekem menne is a hiszti azt se engedi,hogy fölvegye akárki nekem,az apjának,meg anyósnak engedi csak),kicsit furcsa amúgy ha ezek a dolgok fárasztóak neki,miért kérik,hogy napokat ott legyen?
2016. ápr. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

3 éves a lanyom, ha itt vannak "papa etess, ítass, furdess, végeztem 😀😀 semmi mast nem hallani nalunk... Apukammal csak jatszani akar...


En ezen meg sose aggódtam, de mindkettőben meg is bízok, normális értékrendű család vagyunk apósom nak is van egy lánya, aki mar felnőtt es sosem célzott semmire...



Szoval ez apostol fugg

2016. ápr. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán értem a kérdés léányegét, az a baj, hogy a nagymama nem akar az unokájával foglalkozni, vagy, hogy a nagypapa folgalkozik vele? Előbbi tényleg fura, utóbbit nem igazán értem.

Az én fiam rendszeresen tölt napokat a nagyszülőknél (pl. amikor épp annyira beteg, hogy ne mehessen közösségbe), és olyankor ő is nagyrészt a nagyapjával van. (A nagyi napközben dolgozik)

2016. ápr. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Anyóst nem értem én se, de a nagypapával való problémád is furcsa. Ezek szerint a kislány apja sem cserélte még egyszer sem a pelusát, nem fürdette meg? Ugyanaz a szituáció, azért kérdem.
2016. ápr. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Az anyós nekem is fura, ha így áll hozzá, akkor minek viszitek? Azzal, hogy a nagypapája csinálja körülötte a dolgokat, az nem zavarna. Apósom egészségügyi gondok miatt nem tudná ellátni, de apukámra bíztam már egész napra 1 éves lányomat (ő pelenkázta, etette, fürdette...) és nagyon jól elvoltak. Megbíztam benne, nem is értem miért kellene ebben rosszat látni. Annó engem is fürdetett kiskoromban.
2016. ápr. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!