Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vállalnál gyereket úgy hogy...

Vállalnál gyereket úgy hogy te 4, a párod 8 órában dolgozik?

Figyelt kérdés
2016. máj. 1. 11:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
39%

Ha mindenki így vállalna gyereket, már nekem is lenne.

Ez így édeskevés

2016. máj. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Nos, inkább az a kérdés, hogy mennyit keresel 4 órában. Ha sokat, simán.
2016. máj. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem sokat, pont ezért kérdeztem. Nagyon szeretnék találni rendes 8 órás munkát, állami cégnél, de nincs ismeretségem sehol. Szeretném ha több gyedet és gyest kapnék majd, de így... És ha jól tudom 1 évet minimum le kell dolgozni 8 órában.
2016. máj. 1. 11:15
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
Mindegy, hogy hány órában dolgozol. 4 órás munkaviszony is jó, csak megfelelő legyen a fizetés hozzá. 50re Pl biztos nem vállalnék, 150re már igen.
2016. máj. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%
Semmit nem mond, hogy 4 meg 8 óra. Ettől közös a bevételetek lehet összesen havi 120 (amire szerintem ne vállalj gyereket) és 300+ is. Add össze a párod fizuját, a neked járó juttatásokkal és gondold végig, hogy ki tudtok-e jönni belőle. Gondold át, hogy a párod munkája mennyire biztos, milyen eséllyel találna új helyet, ha megszűnik a cég. Erre az esetre és más váratlan kiadásokra érdemes lenne tartalékot is felhalmozni mielőtt belevágtok. Nem kell gazdagnak lenni a gyerekhez, csak ésszel végig kell gondolni, hogy jutna-e minden szükséges dologra úgy is.
2016. máj. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%
Utolsonak van igaza. Nem szabad h csak ettol fuggjon a gyerekvallalas.
2016. máj. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha meg tudtok élni így is, akkor persze.

Én gyerekvállalás után így szeretnék dolgozni. A férjem 8 órában dolgozik, én 4 órában. Így mindig egy szép ház, kipihent feleség várhatja, mindamellett, hogy tudom én furikázni a gyerekeket, és már a házit is megírjuk, mire az apjuk hazaér.

2016. máj. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igazából nekünk/nekem is kényelmes így, mert nyugodtan tudok neki főzni, mosni, takarítani, szóval a házimunka teljesen meg van csinálva, bevételem is van és tb-m is, ha lebetegszem, kapok táppénzt. Ezért szeretnék inkább állami céget, neki egyébként jó fizetése van, kényelmesen élünk nem csak munkában de anyagilag is. Soha nem várta el tőlem, hogy keressek másik munkát, de mivel nemsokára szeretnék gyereket, így elgondolkoztam komolyabban ezen.
2016. máj. 1. 13:02
 9/11 anonim ***** válasza:
mennyi a bevétel????mert attól függ...
2016. máj. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha meg tudtok élni, és belefér még az a pluszkiadás, amit a gyerek jelent, akkor persze. Ha viszont kevés a bevétel, akkor nyilván nem. De ez nem függ attól, hogy ki hány órában dolgozik.
2016. máj. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!