Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aki bizonyos nemű gyereket...

Aki bizonyos nemű gyereket szeretne/szeretett volna, mi volt az oka, motivációja?

Figyelt kérdés
Mi az, amit a másik nemű gyerek nem tudna "teljesíteni" ilyenkor?
2016. máj. 3. 14:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
79%
(Off: "ha a fiaim rosszul választanak párt..." emlékszem, nagymamám egyszer elárulta, hogy mennyit szenvedett rigolyás anyósával együtt lakva és akkor elhatározta, hogy ha a gyerekei megházasodnak, bárhogy is legyen, ő lesz a világ legjobb anyósa :) Az érdekelt felek szerint sikerült. Szerintem érdemes hát inkább ezt a stratégiát követni, nem előre a leendő menyektől rettegni.)
2016. máj. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, igazad van, de 2 emberen múlik ez is.

Nyilván nem akarok rossz anyós lenni, de ha a menyem ugyanolyan gáz lesz, mint a sógornőm, akkor hiába csinálok bármit is. Ő konkrétan anyum ellen hangolta a bátyámat és a lányát is, csak azóta rendeződött a viszonyuk anyuval, mióta elváltak, érdekes...

2016. máj. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Fiút akartam. Mindig is óczkodtam a habos - babos - émelyítően rózsaszín világtól. A fiúk inkább anyásabbak, a lányok meg az apjukba "szerelmesek". Ráadásul magamról tudom, hogy szgeény szüleimnek sokkal több baja volt velem gyerekként mint bármelyik fiúval, bűn rossz voltam :D

Szerencsére fiam lett. Imádom. De ha lányom lett volna is nyilván feltalálom magam, de így nagyon boldog vagyok :-)

2016. máj. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
En mar tobbszor elkepzeltem azt is h kisfiam vagy h kislanyom van,mindenkettonek nagyon orulnek,de egy kislany fele egy kicsit jobban huz a szivem.Az biztos h tobb gyereket szeretnek de egy lany mindenkepp legyen.Talan azert mert minden unokatesom fiu,es egy ocsem van.Egyetlenegy lany unoktesom van o is az apai csaladomba(a tobbi 9 fiu az anyai csaladonban van)Anyukamnak is csak fiu unoktesoi voltak.Ugy tunik h ez a csaladi genetika,es szerintem ezert vagyok jobban egy kislanyra mert annyi fiu korbevesz :)
2016. máj. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!