Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van más kismama is, aki...

Van más kismama is, aki szinte betegesen vágyott egy bizonyos nemű gyerekre? Én nagyon kislányt szeretnék a lányom mellé.

Figyelt kérdés
2010. júl. 6. 10:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
75%

biztos van, de szerintem az nagyon gáz.

ismerősöm között is: azért várják türelmetlenül a vizsgálatot, hogy végre kiderüljön a neme és látszik, hogy tök idegek miatta. nem pedig azért izgulnak, hogy egészséges legyen...

2010. júl. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Igazad van alapvetően. Biztos vagyok benne, hogy ha kisfiú lesz, akkor is imádni fogom!

Viszont nekem az öcsém pokollá tette az életünk és anyukám is sok mindent elhibázott a nevelésünk során és ennek az öröksége most nagyon kijött rajtam a terhesség során. Szégyellem bevallani, de ez is biztos közrejátszik, hog kislányt szeretnék. A másik ok, hogy a kislányom olyan tündéri, jó lenne még egy. :-)

Köszönöm, hogy válaszoltál.

2010. júl. 6. 10:34
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

persze én is vágyom egy bizonyos neműre. de nem szabad ilyennek lennünk vele. ő már ott van, nem tehet róla, hogy esetleg más, amit vártunk. nekem öcsém van, jó testvérek vagyunk. nem ettől függ, hogy ők milyenek lesznek.

nincs gond azzal, hogy inkább lányt szeretnél, de ne keseredj el, akkor sem ha fiú. gondolj arra, hogy oka van annak, hogy Isten megajándékoz egy fiúval is, vagy annak, hogy még egy lánnyal

2010. júl. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőmnek van két lánya, és 3. baba fiú lett. Ő azt mondta magáról, hogy ő lányos anyuka, és kislányt szeretne harmadiknak is. De hát ilyen az élet.

Én is lányra vágytam, és az is lett. Másodiknak már mindegy, úgy érzem.

2010. júl. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Én is hiszem, hogy ezek a dolgok nem véletlenül történnek úgy, ahogy.

Sokszor gondolok arra lelkiismeret-furdalással, hogy hány pár van, akik évekig várnak egy kisbabára, és én meg ilyeneken agyalok...

2010. júl. 6. 10:44
 6/19 A kérdező kommentje:
Én is inkább lányos anyukának érzem magam!!! :-)
2010. júl. 6. 10:45
 7/19 anonim ***** válasza:

szerintem akkor teljesen rendben vagy. ez egyáltalán nem kóros. én is kislányt szeretnék és a párom is, szerintem totál lányos Apa :) nem tudna nagy szigort tartani :)

de lehet, hogy kénytelen lesz egy rosszcsont fiúcskával :)

2010. júl. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Sokan lenéznek engem is ezért. Mert van két lányom és úgy örülnék a 3. is lány lenne. Erre mindig azt mondják, hogy miért nem szeretnék fiút. ha fiam lenne, annak is nagyon örülnék. De miért nem örülhetünk három lánynak :-D ???

És azok a párok, akiknek van két egynemű gyereke, és csak akkor vállalnának be mégegyet, ha biztos, hogy ellenkező nemű lesz, az nem gáz?

Dehogynem.

én is egészsége babára vágyok, de álmaimban mindig három lányom van. De amikor pl. a második megfogant, akkor már nem érdekelt, csak az, hogy mindene meglegyen, ha kuki, akkor kuki :-D

Az ember nem azért szereti, mert fiú vagy lány, hanem azért mert az övé :-D

2010. júl. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Én is nagyon lányt szerettem volna. Bevallom, amikor az ultrahangos mondta, hogy fiú, egy kis csalódottságot éreztem. Aztám elkezdtem mondani magamnak, hogy fiús anya leszek, ami nagyon vagány dolog. :) Most 2,5 hónapos, el nem cserélném a legtündéribb kislányra sem. Talán a következőnél összejön. Ha nem, az sem baj.
2010. júl. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Jaj, de jó, hogy ennyien írtatok! Szerintem is minden anyukánál evidencia, hogy egészséges gyereket akar elsősorban. De ha elképzeli az életét, biztos van valami gondolata, hogy minek örülne picit jobban - egészen addig, amíg meg nem születik, mert onnantól biztos mindennél jobban szereti.
2010. júl. 6. 11:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!