Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lányos anyukák! Babára strandr...

Lányos anyukák! Babára strandra vízbe mit adtok rá?

Figyelt kérdés
Most 6 hónapos a kislnyom,megyünk majd nyaralni és foggalmam sincs hogy mit kell venni neki vagy van e ilyen piciknek fürdőruha vagy valami a peluson kívül ami takarja? Strandon sem figyeltem meg tavaly, és kisfiam van.
2016. máj. 12. 09:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Van direkt úszópelus. :)
2016. máj. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Tudom, azt írtam is, hogy pelus. De azon kívül. :) Vagy félmeztelenül vannak egy pelusban??
2016. máj. 12. 09:18
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy úszópelenka.
2016. máj. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
67%
Csak úszópelust. Bár több babán láttam olyan egyberuhát, aminek az ujja rövid és térdig ér, így védi őket a káros sugaraktól, az se hülyeség egyáltalán.
2016. máj. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Árnyékban, ha nincs a medencében, lehet pucéron is, nagyon egészséges.
2016. máj. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Árnyékban pedig pamutbugyiban. Nagyon egészséges.
2016. máj. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

A vízben elég a füdő pelus, ha nagyon akarsz, vehetsz neki rá egy fürdő bugyit. Akkor is jó lesz a mérete, ha egy-két év múlva lekerül a pelus. :) Kis napellenzős sapka, ha lehet akkor megkötős. Ha nagyon nagy a forróság és erős a nap, és fiúra és lányra is adtam még egy fehér kis trikót, vagy pólót, mert a vízben rettentő könnyen leégnek.


Kint a parton pedig egy fehér póló, vékony hosszú ujjú vászon ingecske, vagy hasonló, és legalább 30 faktoros naptej, és árnyék! Ja, meg egy száraz sima pelus.


Szerintem nem kell ezt úgy túlparázni, nincs a fiúk és a lányok közt akkora különbség, mondjuk úgy 12 éves korig. :)

2016. máj. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.

Igen tudom, hogy nincs nagy különbség a fiúk és lányok között, de valahogy mégis más, legalábbis számomra.

Kalap és 50-es naptej van, de akkor egy fehér kis pólót és egy ilyen bugyit veszek.

Mégegyszer köszönöm. szépen. :)

2016. máj. 12. 09:42
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Amíg pelusos addig elég az úszópelenka (nem kell semmit fölé ráadni), utána lehet venni egyrészes fürdőruhát.
2016. máj. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
81%
Szerinted mi takargatnivaló van egy féléves lánycsecsemőn, amit egy fiúnál szabadon lehet hagyni? :)
2016. máj. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!