Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lányos anyukák! Babára strandr...

Lányos anyukák! Babára strandra vízbe mit adtok rá?

Figyelt kérdés
Most 6 hónapos a kislnyom,megyünk majd nyaralni és foggalmam sincs hogy mit kell venni neki vagy van e ilyen piciknek fürdőruha vagy valami a peluson kívül ami takarja? Strandon sem figyeltem meg tavaly, és kisfiam van.
2016. máj. 12. 09:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
balatonon voltunk vele 7 hónaposan, de vízbe nem nagyon vittük. pelus volt rajta meg egy napozó, kis sapi. a lépcsőig bevittük a vízbe tapicskolt egyet de ennyi. ha vízbe is akarod vinni, akkor úszó pelust adj rá, szerintem fürdőruha ilyesmi felesleges úgyis le kell venned amint kijöttök mert megfázna
2016. máj. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
lóg a cickója? ne viccelj már kérdező, nyilván adj majd rá egy melltartós fürdőruhát 10 évesen, na de fél évesen? ne kínozd csak azért mert nunija van
2016. máj. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Lányomra is fiamra is úszópelust adtam, fölé fürdőbugyit, vagy fürdőgatyát. Nekem így tetszik.
2016. máj. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!