Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti lemondanátok az utat...

Ti lemondanátok az utat terhesség miatt?

Figyelt kérdés

3 és fél hónapos terhesen mennénk egy olyan útra, ami 7-9 óra buszozással jár, hegyi túrákkal, városnézésekkel, sok gyaloglással és kényelmetlenséggel. Tömegközlekednénk, nem lenne nálunk a kocsink. Az előző babánkkal elvetélt a feleségem, ezért arra gondoltam, hogy most semmi nem ér annyit, hogy esetleg bármi baj legyen, inkább menjünk el egy kényelmes belföldi pihenésre saját kocsival, saját tempóban. Meg arra is gondolok, hogy ha hányingere lesz, kényelmetlenül, rosszul érzi magát, akkor úgysem éreznénk olyan jól magunkat.

Mit gondoltok, túlaggódjuk?


2016. máj. 16. 12:07
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Én lemondanám. Hegyek közt élek de ha végre össze jönne a baba nálunk semmi képpen nem menék haza ebben az évben mert az autoval 10-12 óra. És a turázást is felfüggeszteném.. Mivel volt már vetélése a párodnak jogos az aggodalom.
2016. máj. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%
Gyaloglas, hegyi tura, varosnezes az nem art, de a 7-9 ora buszon zotykolodes nem a legjobb. Foleg ha 5 percenkent jar wc- re. En lemondanam!
2016. máj. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én semmikképp nem vállalnék ilyen utat,már csak az előzmények miatt sem.inkább közelebbi,pihentetőbbet.Egy kis séta,kirándulás jó,de megerőltető hegyi túra szerintem sok
2016. máj. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sajnálom:( Én az orvosát kérdezném erről. Ha elvetélt, akkor valószínűleg veszélyeztetettnek fogja nyilvánítani a terhességet az orvos, és nem fogja javasolni.
2016. máj. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ebben az egészben egyedül a buszúttal van probléma, de mivel az 7-9 óra is lenne, ezért én is lemondanám. Ki tudja, mennyire lesz rosszul (vannak emberek, akik egyáltalán a buszozást nem bírják, hát még ha terhes is az illető), nem is biztos, hogy meg tudna bármikor állni a sofőr. Nem kockáztatnám, hogy hosszú órákon át ilyen kényelmetlenséget kelljen kibírnia.
2016. máj. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nem kockáztatnék, fontosabb a baba.
2016. máj. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen én lemondanam.Az meg külön tetszik hogy az apuka teszi fel a kérdést.👍👍👍
2016. máj. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!