Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Én nem szeretnék kistestvért,...

Én nem szeretnék kistestvért, de a szüleim igen. Nekem nincs tesvérem még. Mit tegyek? 12 L

Figyelt kérdés
Nem lennék elég jó a szüleimnek pedig tanulásban jeles -kitűnő vagyok?

#kistestvér #nekem kevesebb szeretet
2016. máj. 16. 16:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
56%

El nem tudnám képzelni az életem a tesóm nélkül, pedig 9 év van közöttünk (én vagyok az idősebb, most vagyok 34). Soha nem volt kivételezés közöttünk és mindenben számíthatunk egymásra.

Attól, hogy születik egy testvéred, nem fognak kevésbé szeretni. Inkább annak örülj, hogy ezek szerint a szüleidnek ilyen remek a kapcsolatuk még mindig. :) Viszont a félelmeidet szerintem is beszéld meg velük, biztosan meg tudjátok beszélni és megnyugodsz majd.

2016. máj. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
51%
ezt a szüleidnek kell eldönteni.Téged ugyanúgy fognek szeretni.
2016. máj. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nálunk sajnos fordítva van,én szeretnék nagyon es ők nem.. 14 vagyok. Talán ezért szeretem annyira a kisbabákat, és ezért szeretnék szülésznő lenni:) remélem sikerül is:)
2017. okt. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!